Pondělní zpravodaj

Autor: Gerlak | Přidáno: 9.12.2013 Kategorie Novinky| Zpravodaj

Zdravíme občané, vítáme vás u dalšího pravidelného vydání pondělního zpravodaje. Jelikož se toho moc neudálo ze světa Star Citizen za poslední týden, tak i dnešní článek bude poměrně krátký. Tuto situaci nejlépe vystihuje jedno přísloví „Ticho před bouří“. Ale i tak je tu pár věcí pro připomenutí.

Zpravodaj

Fanoušci přispěli dalším miliónem do rozpočtu, a tak ve hře získáme další loď. A to již dříve zmiňovaný pašerácký MISC Hull C (Discreet).

Všichni jsme si mohli také přečíst seznamovací články o dalších dvou klíčových členech vývojářského týmu Joshua Alway a Sean Murphy

Po týdenní pauze byl odvysílán Wingman Hangar s pořádovým číslem 48. Kde se objevila úplná novinka, kdy sám Chris Roberts odpovídal na 10 vybraných otázek od předplatitelů a také nám byla poskytnuta ukázka jak velký je grafický rozdíl mezi normální a PBR verzí.

Největší novinku si pro nás RSI přichystalo v pátečním článku, kde nám byl poskytnut prvotní náhled jak budou vypadat organizace v SC. Kdy již zítra se můžete těšit na přeloženou verzi.

To by bylo pro dnešek vše a nyní se podíváme co se o naší milované hře psalo v mediích.

Z našich končin:
games.cz
sektor.sk

Ze světa:
našli jsme pro vás jeden článek a to přímo rozhovor s Chrisem, který již brzy přeložíme.

Na závěr pár statistik.

Vybráno za poslední týden: 491377$
Zakoupeno alpha slotů: 2651
Nových fanoušků na RSI: 4877

Zdroj

Vítáme nové občánky: Suro, tritoncz, T3G, Byzy02, wulfalier, mecan, Francesko, Assassin, reco, pbarry, Werner, sekacek, MiDiM, DiakonCZ1, Termi, Nerax

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum