Pondělní zpravodaj

Autor: Gerlak | Přidáno: 28.4.2014 Kategorie Novinky| Zpravodaj

Dobrý den občané,

vítejte u našeho pravidelného Pondělního zpravodaje, kde vám připomeneme události uplynulého týdne za scény Star Citizen.

 

 

Zpravodaj

 

Co se odehrálo na RSI stránkách:
Pro začátek dnešního souhrnu se pustíme na články o lore ze Star Citizen. RSI pro nás napsalo pokračování nového příběhového seriálu The First Run: Episode Two a další poznatky ze sekce The Observist: Sherman, Castra II, Castra. Samotní fanoušci se podělili o své výtvory, které byly zveřejněny na oficiálních stránkách Fan Spootlight: Arts and Crafts. Pokud by jste chtěli vědět co píší o Star Citizen herní magazíny, tak tyto informace jsou k nalezení v článku Press Roundup. Minulý týden se RSI rozhodlo k jedné změně v systému darování balíčku Gifting Changes Alert. Jestliže by vás zajímalo na čem se momentálně usilovně pracuje ve studiích podílejících se na Star Citizen. Můžete tyto informace získat z  Arena Commander: Weekly Report – April 21-25. Při příležitosti konce měsíce, vyšel nový díl Jump-Point, kde můžeme dostat zajímavé informace dříve než ti co nemají předplatné.

10 for the Chairman – Episode 17

Wingman’s Hangar – episode 66

The Next Great Starship – Episode 10

Co se odehrálo na naší fanstránce:
Walltar pro nás přeložil druhé pokračování Tři interview z Paxu 2 a Arena Commander report.
Chromozom ve spolupráci s českou Star Citizen Wiki již připravil Wingman’s Highlights ep.66., kdy na této partnerské stránce vytvořili obsáhlý výklad o nákladu.
Nakonec si pro nás Net přeložil článek o Upozornění na změny darovacího systému.

Statistiky na závěr:
Vybráno za poslední týden: 338093 $
Nových fanoušků na RSI: 3416
Zdroj

Vítáme nové občánky: Greedy, cabalsvk, KABLE, peterfoll

 

Děkujeme za vaší přízeň
S pozdravem
Redakce Star-Citizen.cz

 

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum