Pondělní zpravodaj

Autor: Gerlak | Přidáno: 12.5.2014 Kategorie Novinky| Zpravodaj

Dobrý den občané,

vítejte vás u našeho pravidelného Pondělního zpravodaje, kde vám připomeneme události uplynulého týdne za scény Star Citizen.

Zpravodaj

Co se odehrálo na RSI stránkách:
RSI si pro nás opět připravilo nášup článků. Od přiblížení příběhů, které se odehrávají ve Star Citizen: Tracker Weapon: Safety a čtvrtého pokračování The First Run, ale i rozsáhlejší popis hvězdného systému Pyro, kde se bude odehrávat jeden z levelů DFM a možná v budoucnu i FPS souboje. Také nám proběhlo vylepšení organizací Multiple Organization Membreship a vyšel Hangar Update s pořadovým číslem 11.2. RSI si dalo práci a upravilo statistiky u všech známých vesmírných korábů Ship Stats Updated.

Nakonec, aby jsme mohli být více natěšení, studia pracující na DFM přiblížila většinu svého pracovního nasazení, které odvedla na tomto modulu za uplynulý týden v obsáhlém článku Arena Commander Weekly Report – May 5-9

Samozřejmostí byly tři pravidelné video týdeníky:

10 for the Chairman – Episode 19

Wingman’s Hangar – episode 68

The Next Great Starship – Episode 12

Co se odehrálo na naší fanstránce:
Na našich fanstránkách se také nelenilo a čile se překládalo a upravovalo. Walltar si připravil překlad TRACKER: Bezpečnost Zbraní a Galaktickou příručku o Pyro . Chromozom pro nás přelouskal update o Organizacích v1.5 a Net si připravil překlad zajímavého příběhu Šepot v temnotách, který odkazuje na streatchgoal za 45 milionů $ a Kassandřiny slzy – update. Nakonec Gerlak přeložil Hangár Patch 11.2 a Arena Commander Report.

Na české wiki vyšel velmi zajímavý článek a zároveň souhrn o jednom z chystaných povolání: Lovci Odměn.

Statistiky na závěr:
Vybráno za poslední týden: 285243 $
Nových fanoušků na RSI: 3793
Zdroj

Vítáme nové občánky: Borlox, FAte_CzE, Rodanles, bRyyy, Theo, Skeptik, uniqit01, NoFace, Muminnek, Marast, BufordTJ, sulfur, jony2nd, Artush

Děkujeme za vaší přízeň
S pozdravem
Redakce Star-Citizen.cz

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum