Pondělní zpravodaj

Autor: Gerlak | Přidáno: 9.6.2014 Kategorie Novinky| Zpravodaj

Dobrý den občané,
vítejte u našeho pravidelného Pondělního zpravodaje, kde vám připomeneme události uplynulého týdne za scény Star Citizen.

Zpravodaj

Co se odehrálo na RSI stránkách:
Uplynulý týden se stal jedním z nejdůležitějších od vydání hangár modulu. Byl vydán Arena Commander modul. Postup jež předcházel samotnému vypuštění naších lodí do vesmíru si můžete přečíst v článcích:
Arena Commander v.8 Daily Bug Update- June 2
Arena Commander Build Update
Arena Commander Launched
Arena Commander V0.8 – Thank You
O další událost se postarali fanoušci, když vybrali další milión na vývoj Star Citizen. Poděkování od Chrise si můžete přečíst v Letter From the Chairman: $45 Milion.
Poslední dvě události se odehráli již ke konci týdne a to představení variant Freelencera Introducing the Freelancer line-up a  vyhlášení vítězů The next Great Starship. Reklama na Freelancer a TNGS jsou ke shlédnutí níže. I přes tyto významné události bylo vydáno několik klasických článků. Začneme výtvory fanoušků v článku Fan Spootlight: Shows and Podcasts 2 – The Revenge a dvěma úryvky , které nám přibližují pozadí příběhů ze světa Star Citizen Terra Gazette: No more Words a osmé pokračování The First Run. Jestliže vám takový nášup textu nestačí, mohli jste se začíst do velmi obsáhlého květnového vydání Monthly Report.

Freelancer reklama:

Samozřejmostí byly tři pravidelné video týdeníky:

10 for the Chairman – Episode 23

Wingman’s Hangar – episode 72

The Next Great Starship – Finale

Co se odehrálo na naší fanstránce:
Walltar si pro nás připravil překlady článků o vývojových problémech Arena Commander Arena Commander V.8 Bug Update – 2.6. 2014 a Arena Commander Build Update! Výtah z finálové epizody TNGS s reklamou na freelancer (Výsledky TNGS + Reklama Freelancera). A hned jak to bylo možné, i přeložený Dopis k 45 milionům. Chromozom si připravil Představení řady Freelancer + AC patch.

CZ SC wiki:
Naši kolegové ze SC wiki připravili první část Arena Commader návodu v češtině a překlad otázek a odpovědí z 23 epizody Ten for the Chairman.

Statistiky na závěr:
Vybráno za poslední týden:1120987 $
Nových fanoušků na RSI: 11699
Zdroj

Vítáme nové občánky:Langustyn, chip, LenY, EluvieHensen, sloofa, pepik_cz, Kmotr, Theodore, Reimy, SarianCZ, SeverenoCZ, zeljko

Děkujeme za vaší přízeň
S pozdravem
Redakce  Star-Citizen.cz

  1. Autor: Zenge | Přidáno: 10.6.2014, 10:21

    Jako vždy, na jedničku.

  2. Autor: jimmi.lc | Přidáno: 10.6.2014, 13:09

    ja tiez palec hore :), som rad týmto tyzdennym spravodajom aspon nezabudnem na Gerlakov hlas 😛

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum