Pondělní zpravodaj

Autor: Gerlak | Přidáno: 23.6.2014 Kategorie Novinky

Dobrý den občané,
vítejte u našeho pravidelného Pondělního zpravodaje, kde vám připomeneme události uplynulého týdne za scény Star Citizen.

Zpravodaj

 

Co se odehrálo na RSI stránkách:
Začneme tím nejzajímavějším, během přípravy vašeho pravidelného týdeníku fanoušci překonaly další hranici ve vybraných milionech, a to 47 milionů $, které nám přinesly Engine Tunning Kit. Na bližší info se jistě můžeme těšit jakmile vyjde nový děkovný dopis od Chrise. Další významnou událostí za uplynulý týden bylo představení jednomístného Xi’an stíhače. Hned ze začátku týdne nám vyšel velice rozsáhlý článek o samotném ovládání našich lodí v Arena Commander a nový patch s pořadovým číslem 12.3. Také jsme se mohli setkat s novým zaměstnancem CIG Tony Zurovec a samozřejmě nemohli být ochuzeni fanoušci o jejci nejlepší příspěvky, které jsou ke shlédnutí v článku Fan Spotlight: International Edition. Nakonec přece nesmíme vynechat články, které nám přinášejí lepší náhled na samotné pozadí příběhu okolo Star Citizen: Galactic Guide: Stor-All, The Observist: Area18, ArcCorp, Stanton a desátou episodu The Firt Run.

10 for the Chairman – Episode 25

Around the Verse Episode 2

Co se odehrálo na naší fanstránce:
Walltar pro nás přeložil článek o Letovém modelu, který musel být rozdělen na tři části. 1. Díl, 2. Díl, 3. Díl a  ukázku z článku o Xi’anském Khartu. Chromozom pro nás přeložil článek o změnách z posledního patche.

CZ SC wiki:
Kluci podílející se na české wiki o SC pro nás přeložily otázky z Ten for the Chairman ep.25. Samozřejmě nezůstaly jen u toho a přeložily pro nás článek The Observist: Area18 Galactic Guide o systému Tanaris a Letový model.

Statistiky na závěr:
Vybráno za poslední týden: 569940 $
Nových fanoušků na RSI: 4281
Zdroj

Vítáme nové občánky: Artos, Uziridercz

Děkujeme za vaší přízeň
S pozdravem
Redakce Star-Citizen.cz

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum