Pondělní zpravodaj

Autor: Gerlak | Přidáno: 7.7.2014 Kategorie Novinky| Zpravodaj

Dobrý den občané,
vítejte u našeho pravidelného Pondělního zpravodaje, kde vám připomeneme události uplynulého týdne za scény Star Citizen.

Zpravodaj

Co se odehrálo na RSI stránkách:

Jako každý týden i tento pro vás máme přehled o tom co se odehrálo za uplynulé dva týdny okolo Star Citizen. RSI si pro nás jako vždy připravilo několik zajímavých článků. Tentokrát začneme zajímavostmi o samotných příbězích ze světa Star Citizen. This Day in History: Battle for Centauri, jedenácté pokračování The First Run, Op.Net Merc News a první episodu Orbital Supermax. RSI tým vybral nejzajímavější povídky od fanoušků, které jste si mohli přečíst v Fan Spotlight: Fan Fiction volume 2 a ukázku jak se vytvářelo samotné HUD pro Arena Commander. O významu umělé inteligence jsme se mohli dočíst v AI design in Vandull Swarm a také o programu Star Citizen na následujícím Gamescom 2014. Také nám vyšel rozsáhlý článek o všem co se událo v červnu: Monthly Report: June 2014. A samozřejmě ke konci minulého měsíce vyšel pro předplatitelé nové vydání Jump-point. Největší překvapení si musíme nechat na konec. RSI zpřístupnilo multiplayer AC již pro 200.000 lidí. Bližší info jsme mohli zjistit v článku Squadron Battle: Enabled 200.000 online.

10 for the Chairman – Episode 26

10 for the Chairman – Episode 27

Around the Verse Episode 3

Around the Verse Episode 4

Inside CIG: Asteroid Hangar

Co se odehrálo na naší fanstránce:
Walltar si pro nás za uplynulé dva týdny několik článků: Dopis k 47 milionům, Patch 12.4, Zprovozněn Squadron: Battle Modu a Inside CIG: Asteroid Hangar.

CZ SC wiki:
Kluci z wiki si pro nás připravili překlady otázek a odpovědí z Ten for the Chairman ep.26 a Ten for the Chairman ep.27. Také překlad článku Tento den v historii: Bitva o Centauri.

Statistiky na závěr:
Vybráno za poslední týden: 677323 $
Nových fanoušků na RSI: 7687
Zdroj

Vítáme nové občánky: Nut, zeMerike, Nojmik, Hnusak, Pankreas, BlueLady, TheEnderGamer08, Cernobog, llabo, vinty, Tharenn1

Děkujeme za vaší přízeň
S pozdravem

Redakce Star-Citizen.cz

  1. Autor: Zenge | Přidáno: 10.7.2014, 10:45

    opět diky

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum