Pondělní zpravodaj

Autor: Gerlak | Přidáno: 16.12.2013 Kategorie Novinky| Zpravodaj

Dobrý den dámy a pánové, vítejte u dalšího vydání pondělního zpravodaje, kde vám připomeneme co se za uplynulý týden odehrálo ve světě Star Citizen. Nechceme vás zdržovat dlouhým řečněním tak se pustíme rovnou co se odehrálo.

Zpravodaj

Na RSI stránkách jste se mohli po celý týden číst zajímavé články od Galaktické příručky k systému Centuri, novém vydání Lore Builder již 8. v pořadí. Připomenutí chystané akce The Next Great Starship s představením prvního člena poroty Marka Skeltona, ale i článek o vydání nového patche pro hangár, který nám opravil několik bugů a také se nám v hangárech objevila vitrína pro trofeje.

Také jsme si pro vás připravily několik překladů, jež nám všem přiblíží jak mechaniky hry tak i samotné pozadí příběhů ve Star Citizen. Díky Jerrymu jsme se s vámi mohli podělit o překlady článků Hráčské organizace a Kult “Star Citizen”, který byl rozdělen na dvě časti: a to názor redaktora z ten ton hammer a reakce Chrise Robertse. Net připravil překlady pokračování příběhů Kida Crimsona a Kassandřiny slzy a nakonec MrSmithCZ přeložil galaktickou příručku systému Goss.

Co se psalo o SC v mediích:
Jediná věc, která se udála v médiích byl hodinový rozhovor s Chrisem od Španělské komunity Ciudadano Estelar. Je částečně v angličtině a španělštině, ale má anglické titulky.

Anglický přepis najdete zde.

 

Na závěr pár statistik.
Vybráno za poslední týden: 491377$
Zakoupeno alpha slotů: 2170
Nových fanoušků na RSI: 3866

Zdroj

Vítáme nové občánky: skyner, kouty. Francesko1. Lordus, Komatsu, Lawliet, dunga, Avarax

Děkujeme za vaší přízeň
S pozdravem
Redakce Star-Citizen.cz

 1. Autor: SteKi | Přidáno: 16.12.2013, 23:20

  JA by som tu na tomto mieste chcel strasne podakovat vam co sa tu starate o tuto stranku. Pochvalit hlavne za tie uzasne preklady. Pre mna ako neanglictinara je to ako dar z nebies. Mimochodom Star Citizen ma asi konecne donuti sa pustit do studia anglictiny :D. Kazdopadne dobra praca a nech vas to bavi aj nadalej 😛

  • Autor: Net | Přidáno: 16.12.2013, 23:51

   Díky, já jsem upřímně překvapen, že se nám daří stabilně produkovat článek denně. Ale je to super 🙂

 2. Autor: Jerry | Přidáno: 17.12.2013, 10:43

  Tak jsem si přečetl ten přepis rozhovoru a je to celkem zajímavé počtení, příležitostně to zkouknu i v originále ….

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum