Pondělní zpravodaj

Autor: Gerlak | Přidáno: 1.9.2014 Kategorie Novinky| Zpravodaj

Dobrý den občané,
vítejte u našeho pravidelného Pondělního zpravodaje, kde vám připomeneme události uplynulého týdne za scény Star Citizen.

Zpravodaj

 

Co se odehrálo na RSI stránkách:
Začátek týdne nám CR poděkoval za další vybraný milion v Letter from the Chairman. RSI vybralo nejlepší tvorbu hudby od fanoušků ve Fan Spotlight: Music Volume 2. O víkendu se odehrály dvě události PAX Prime and Dragon Con. Bohužel minulý týden neproběhl update 0.9, bližší informace si můžete přečíst v článku Arena Commander V.9 Status Update. Jelikož byl konec měsíce, tak pro předplatitele vyšlo nové číslo Jump Point. Samozřejmě RSI nezapomnělo i na příběhové články TERRA SILVER TANG FOR SALE a Orbital Supermax: Episode Nine

10 for the Chairman – Episode 35

Around the Verse Episode 11

Co se odehrálo na naší fanstránce:
Walltar si pro nás připravil překlady Dopis k 52 milionům a nový typ článku Zprávy ze světa SC. MrSmith přeložil Informace o MISC a díky tomu již máme přeloženy všechny výrobce lodí. Sithard si připravil překlad Arena Commander 0.9 – Status Update.

CZ SC wiki:
Na české wiki o SC jsme si mohli přečíst přeložené otázky a odpovědi z Ten for the Chairman ep.35.

Statistiky na závěr:
Vybráno za poslední týden: 481394 $
Nových fanoušků na RSI: 6439
Nových pilotů: 3508
Zdroj

Vítáme nové občánky: Eldrik, RateBlade, Torquero, Nannyman, LightRacer, Bubble, nYx, warrmilka, Fnatic14, Riichard36, Pajka, lukasfuscic, Zrhius

Děkujeme za vaší přízeň
S pozdravem
Redakce Star-Citizen.cz

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum