Pondělní zpravodaj

Autor: Gerlak | Přidáno: 30.12.2013 Kategorie Novinky| Zpravodaj

Dobrý den a vítejte u dalšího vydání Pondělního zpravodaje. Jako první pro vás máme omluvu za nevydání našeho zpravodaje v minulém týdnu. Jelikož tu bylo období svátků, byl nedostatek času na psaní.  Tudíž dnes dojde k vyjímečnému spojení a zprostředkujeme vám co se událo ve světě Star Citizen za uplynulých 14 dní.

 ZpravodajCopak se nám to odehrálo na RSI stránkách, největší akcí a zároveň dárkem pro všechny příznivce bylo živé vysílání, kde nám poprvé byl ukázán dogfight v pohybu. Také tento živý přenos byl spojen s Wingman Hangárem č.50 což byl jubilejní díl, který nám připomenul co se odehrálo při jeho vysílání za uplynulý rok

 

Mohli jste si přečíst reakci Chrise Robertse, proč nebyl vydán Dogfight v dříve avizovaném datumu(prosinec). Byl vypuštěn nový patch pro hangár modul č.10, který nám přidal Cuttlas a nový vzhled Avenger, pár nových rybiček do akvárka a došlo k opravě několika bugů.

Dále si pro nás přichystalo RSI představení dvou dalších porodců pro soutěž The Next Great Starship. A to: Sean Tracy a Chris Olivie. Samozřejmostí bylo vydání několika zajímavých článků, které nám přiblížily různá dějství v lore Star Citizen: News Update: Advocacy Archive , Galaktický průvodce o MISC , Lore Builder: číslo 9 , News update: Shotdown. Pro předplatitelé bylo vydáno nové číslo Jump-Point magazínu s pořadovým číslem 13. A jako další vánoční překvapení byla vyhlášená soutěž při příležitosti založení týmu Foundry 42, kde bližší informace můžete nalézt na oficiálních stránkách. A o poslední událost se zasloužily fanoušci SC, když vybrali další milión (35) a tím byl zpřístupněn Drake Herald, což je loď pro tzn. obchodníky s informacemi.

Pro naší fanstránku si Net připravil překlady dalších pokračování příběhů Kida Grimsona 3 a 4 a také pokračování Kassandřiných slz 3 a 4 . A nakonec si pro vás připravil CLEAN SHOT: Dopravní zpravodajství #2 a Seznamte se s Xi’An. Walltar si pro vás také připravil tří další články ze světa Star Citizen a to: Dogfighting module – livestream. UPDATE, reakci Chrise Robertse o Dogfight moduluDopis od Chrise: Dogfighting. Jerry pro všechny připravil poslední z trojice článků z Ten Ton Hammeru jak Star Citizen přeměňuje herní odvětví.  Toto je za posledních 14 dní vše co se odehrálo okolo Star Citizen

 

Statistiky na závěr:
Vybráno za poslední 2 týdny: 716271 $
Zakoupeno alpha slotů: 4522
Nových fanoušků na RSI: 9034
Zdroj

Vítáme nové občánky:: Madmach, tesid, mihairu, Monty, majrooo, lmalac

Děkujeme za vaší přízeň
S pozdravem
Redakce Star-Citizen.cz

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum