Pondělní zpravodaj + 40 milionů

Autor: Gerlak | Přidáno: 10.3.2014 Kategorie Novinky| Zpravodaj

Vítejte u dalšího vydání Pondělního zpravodaje, kde vám připomeneme události uplynulého týdne za scény Star Citizen.


Co se odehrálo na RSI stránkách:Zpravodaj

Ze začátku minulého týdne se s námi RSI podělilo o jejich měsíčník Monthly Report: Ferbruary 2014, kde jsme se mohli dočíst čeho bylo dosaženo za uplynulý měsíc. Samozřejmě jsme nebyli ochuzeni o několika článků, které nám přibližují mnohem blíže příběhy odehrávajíce se ve světě Star Citizen: News Update: Golem-Tek a Dateline: Sesen: Part Six. Také se s námi RSI podělilo o větší množství informací ze systému Tiber (v češtině k nalezení zde). Jestliže by jste měli zálusk na Jump-Point magazín ve fyzické podobě, již je možnost předobjednávky, ale pokud by to některým nestačilo již se dá rezervovat místo na Pax East Event.

Ve středu jsme měli možnost shlédnout Wingman Hangar episoda 59 a v pátek další postupující týmy v The Next Great Starship ep6.

Co se odehrálo na naší fanstránce:

MrSmithCZ si pro nás připravil Wingman’s Hangar ep.58 s českými titulky. Dále si pro nás Chromozom připravil přeložené video o tvorbě nové startovní lodi Mustangu a článek spojený se specifikacemi Mustanga a nového vesmírného korábu, který vzejde z The Next Great Starship

 Také si pro nás přeložil Aktuální zprávy: Obchod s ochrannými obleky Golem-Tek. Net přeložil článek o pořadu ze SC Kaizen. A nakonec Walltar přichystal jeho souhrn z  Ten for the Chairman již s ceskými titulky v samotném videu.

 Nová videa na našem youtube kanálu:

Inside CIG – The 300i Pipeline
Wingman’s Hangar – Epizoda 58
10 for the Chairman – Episode 10
Tvorba Mustangu

Statistiky na závěr:
Vybráno za poslední týden: 370361 $
Zakoupeno alpha slotů: 669
Nových fanoušků na RSI: 608
Zdroj

 Vítáme nové občánky: Boby Sixkiller, Hawk, dano9500, Aristarch, j3RRYjAY, akbar, Zuella, Cordy, Ravali, Koudy, Silun, Shras

Systém Kabal: Objev nového systému je vždy vzrušující. Ani nejotrlejší NavJumpeři si nedokážou pomoci od spekulování nad, možností vědeckého poznání nových druhů, nebo dokonce nálezu nového domova, který čeká na druhé straně nového skoku. Objev Kabalu bylo určitě něco nového. Na první pohled se systém zdál prázdným. Jakmile průzkumné týmy UEE začali blíže prozkoumávat Kabal III, objevili něco znepokojivého, staré neobydlené tevarinské města. Jak mohl tento tevarinský systém uniknout detekci? Věděli o něm Tevarinové, kteří byli asimilováni do UEE? Jak jej udrželi v tajnosti? Otázky se znásobili po té, co se mariňáci UEE vydali zabezpečit planetu. Objevili zásobu starých tevarinských válečných strojů. Mezi řadami zbraní učinili ještě závažnější objev, některé ze strojů byly vyrobeny v posledních 10 letech.

Systém Oretani: Oretani byl jen jeden z mnoha systému, které byly objeveny během rychlé expanze 25. Století. Průzkumníci nenašli v systému nic, co by mělo bezprostřední význam, jen jedna planeta byla vhodná k teraformaci. Terraforming corp, která vyhrála výběrové řízení, poslala do systému tým (a jejich rodiny), aby započali s procesem, po čemž se jediný přeskokový bod vedoucí do systému zhroutil. Vědci se snažili přijít s řešením, ale bylo to poprvé, kdy se něco podobného stalo. Jak se roky protáhly do desetiletí, lidé prozkoumávající oblast přeskokového bodu, doufajíc, že se znova otevře, to vzdali. Dnes je Oretani probírán jen mezi úzkou společností historiků. Většina si myslí, že bez podpory, teraformeři vymřeli. Ale nikdo neví jistě, co najdeme na druhé straně, pokud by se přeskokový bod znovu otevřel.

Za vybrání 41 milionů $ získáme do budoucna novou výhodu v samotné hře tzn. Procedurální generování, jež nám zajistí finance pro tým, který vyvine procedurální generování pro budoucí iterace Star Citizen. Pokročilé Procedurální generování bude potřeba pro vytvoření celých planet plných obsahu. Speciální tým vývojářů zaměřených na procedurální generování bude sestaven, aby tuto technologii uvedl v realitu.

Cíl, který získáme za 42 milionů dolarů bude zveřejněn v brzkých hodinách, jak se tak stane přineseme aktuální článek. Nyní se již přesuneme k Pondělnímu zpravodaji.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum