Pondělní zpravodaj

Autor: Gerlak | Přidáno: 6.1.2014 Kategorie Novinky| Zpravodaj

Zdravíme Občané, vítejte vás u prvního vydaní Pondělního zpravodaje v novém roce 2014. Rozhodně vás nechceme zdržovat dlouhým úvodem, jelikož čas každého z nás je drahocenou věcí. Proto se rovnou pustíme co se vše odehrálo ve světě Star Citizen jak na oficiálních stránkách RSI a na naší fanstránce.

Co se uskutečnilo na RSI stránkách:Zpravodaj

Hned z kraje nového roku nám byl představen nový porodce pro nadcházející soutěž The Next Great Starship Chris Smith. Dále si pro nás studio z Austinu přichystalo prohlídku jejich nových kanceláří ve Wingman Hangráru. Takéjsme se mohli seznámit s pokračováním Lore Builder, který nám přiblížil více do hloubky jeden z nejoblíbenějších sportů ve Star Citizen, Sataball.

Magnus systém, co to vůbej je? Tak to jsme si mohli všichni přečíst v nedávno vydaném článku. Kdy na překlad do češtiny se můžete těšit v nejbližších dnech.

O poslední příspěvek se zasloužily všichni fanoušci SC, kdy se jim podařilo pokořit další hranici 36 miliónu, jež nám zpřístupnil zcela nový hvězdný systém Tamsa, který je znám zhroucením své hvězdy do černé díry a při této příležitosti nám byl zprostředkován první nástin jak bude vypadat nový kokpit pro Freelancer.

Co se odehrálo na naší fanstránce:

Net si pro všechny připravil několik nových překladů od pokračování seriálů Kassandřiny slzy: Díl #5 a Příběhy Kida Crimsona: Díl #5. Kde pokud jste u nás novými občany, jejich dřívější díly najdete v jednotlivých sekcích našeho webu Kassandřiny slzy a Příbehy Kida Crimsona. Také pro nás přeložil dva nové články pro přiblížení celkového nástinu samotného příběhu o Star Citizen, a to New United Dispatch a Aktuálně z kongresu.

Star Citizen v mediích:

Chris Roberts poskytl rozhovor pro stránku mmorpg.com, který je rozdělen na dvě časti, jež můžete shlédnou na níže uvedených videích.

Statistiky na závěr:

Vybráno za poslední týden: 601623 $
Zakoupeno alpha slotů: 4194
Nových fanoušků na RSI: 9651
Zdroj

Vítáme nové občánky: majkiris, WiRRED, Iro, Hubiano

Děkujeme za vaší přízeň
S pozdravem
Redakce Star-Citizen.cz

  1. Autor: Iro | Přidáno: 6.1.2014, 20:08

    zpravodej super.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum