Pondělní zpravodaj

Autor: Gerlak | Přidáno: 13.1.2014 Kategorie Novinky| Zpravodaj

Zdravíme občané, vítejte u dalšího vydání pondělního zpravodaje, kde vám opět připomeneme události z minulého týdne ze světa Star Citizen.

Co se odehrálo na RSI stránkách:Zpravodaj

RSI pro nás přichystalo pár nových článků, které nám více přibližují příběhy o SC jako Terra Gazette: DTN Unveils New System, tak i seznámení s Drake Interplanetary a nakonec nové vydání Lore Builder v pořadí již dvanácté číslo. Opět jsme měli možnost shlédnout nový Wingman Hangár, kdy si Chris Roberts našel čas a poskytl odpovědi na 10 otázek od předplatitelů. Také jsme se mohli seznámit s další osobností podílející se na tvorbě Star Citizen: Patrick Thomas

Co se odehrálo na naší fanstránce:

Net si pro nás přichystal překlad v pokračování seriálů Kassandřiny slzy: Díl #6, Kassandřiny slzy: Díl #7 a Příběhy Kida Crimsona: Díl #6. A také vysílání Spektra StarWatch!. Po zadu nezůstavají ani Walltar s jeho překladem Galaktická příručka systému Magnus a Jerry s Drake Interplanetary. Po čase bychom chtěli upozornit na naší první soutěž, která se v budoucnosti uskuteční pro všechny fanoušky Star Citizen. Některé z cen, které už došli můžete vidět zde.

Statistiky na závěr:
Vybráno za poslední týden: 461062 $
Zakoupeno alpha slotů: 1660
Nových fanoušků na RSI: 5241
Zdroj

Vítáme nové občánky: Chromozom, Spejs, Sakalito, Dieef

Děkujeme za vaší přízeň
S pozdravem
Redakce Star-Citizen.cz

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum