Pondělní zpravodaj

Autor: walltar | Přidáno: 20.1.2014 Kategorie Zpravodaj

Zdravíme občané, vítejte u dalšího vydání pondělního zpravodaje, kde vám opět připomeneme události z minulého týdne ze světa Star Citizen.

Zpravodaj

Co se odehrálo na RSI stránkách:

RSI si pro nás přichystalo ukázku jak by mohl v budoucnu vypadat Geddon systém. Také si pro nás připravili další články, které nám více přibližují příběhy Star Citizen a to: This Day in History: A Dangerous Flight a Lore Builder 12.. V uplynulém týdnu jsme se mohli blíže seznámit s Brandon Evans, a také jsme se mohli podívat do útrob Foundry 42, kdy při této příležitosti vyhlásily vítěze jejich soutěže.

Co se odehrálo na naší fanstránce:

I redaktoři naší fanstránky nezůstávájí pozadu. Net si pro nás přichystal nové překlady příběhů Kida Crimsona Díl #7 a Díl #8, a také Kassandřiny slzy Díl #8. Také si Net udělal čas a přeložil pro nás New United Dispatch a UEE Poradna: Jump-pointy

Walltar si pro nás připravil nový týdeník, ve kterém se budeme moci více seznámit s vysíláním Wingman hangáru a překlad 10 otázek, na které odpovídá Chris Roberts Wingman’s Highlights + Chrisova návštěva ve Foundry 42

Statistiky na závěr:
Vybráno za poslední týden: 314043 $
Zakoupeno alpha slotů: 706
Nových fanoušků na RSI: 5445
Zdroj

Vítáme nové občánky:Arrow, Ma00rek

Děkujeme za vaší přízeň
S pozdravem
Redakce Star-Citizen.cz

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum