Pondělní zpravodaj

Autor: Gerlak | Přidáno: 25.11.2013 Kategorie Novinky| Zpravodaj

Dobrý den dámy a pánové, celá redakce neustále přemýšlí (vymýšlí), jak vylepšit naší fan stránku, a tak bychom vás chtěli přivítat u premiérového vydání Pondělního zpravodaje. Najdete zde informace o tom co se odehrálo za uplynulý týden ve světě Star Citizen. Nebudeme dlouho zdržovat a pustíme se do toho:

Zpravodaj

Největší událostí minulého a kousku současného týdne je výroční výprodej, kdy byly nabídnuty k prodeji dříve limitované lodě. Díky této akci vybrali fanoušci dohromady od minulého pondělí přes  2.910.913$.

Ještě dnes máte možnost zakoupit naposledy Starferer s LTI, tedy pokud jste již neutratili všechny vaše penízky za ostatní lodičky ;).

S touto velkou akcí také souvisí úterní čtyřhodinové živé vysílání od 20:00 našeho času. Kde bude k prodeji omezené množství Idris. Dojde k představení nových limitovaných lodí a dočkáme se i dalších překvapení.

Také bychom chtěli připomenout, že skupina Icarus pořádá soutěž, kde hlavní výhra bude Idris. Všichni opozdilci mají ještě pár hodin, aby zkusili své štěstí.

Také bychom chtěli upozornit na sbírku pro naší první soutěž výhradně konanou na naší stránce a pro všechny fanoušky SC.

Při vydání tohoto týdeníku bude zbývat už jen kousek před vybráním dalšího miliónu, který nám zajistí platformu výhradně určenou k těžbě a zítra se můžete těšit na již zmiňované živé vysílání, kdy vám ve čtvrtek přineseme exkluzivní soupisku všeho co se odehrálo při tomto vysílání

To by bylo vše co se údálo u RSI, a teď bychom se mohli přesunout co se událo u nás.

Všichni naši redaktoři jsou plně vytíženi při překládání všech možných článků, mechanik, systémů a mnoha dalších, které na RSI vychází. A že jich vydávají jak na běžícím pásu. Za ty nejzajímavějsí překlady bychom označili:

Walltarův překlad o výprodeji a ukončení LTI a Netův překlad Star Citizen, PC, PS4 a konzole .

Star Citizen v mediích:

V cz/sk oblasti

Dnes vyšel nový článek na games.cz

Středeční podcats (42:45) také na games.cz

Pár článků ze světa:

Gamespot

IGN

Gameinformer

A Pár statistik na závěr:
Prodeje za jednotlivé lodě
M50 Sale: $325143
350R Sale: $482122
Caterpillar Sale: $288086
Aurora LX Sale: $284882
Bomber & Hornet Sale: $1530680
Starfarer Sale: Probíhá
Celkem: $2916940
Koupeno alpha slotů: 5528
Nových fanoušků na RSI: 8463

Zdroj

Nové tváře na naší fanstránce: Mandokoro, Pyta, VenoushCZ, Maller, huhla, Monkey, autodeath, skl, Cim, Sabre. Jménem celé redakce vítejte mezi blázny 😉

Zdraví celá redakce a uvidíme se další pondělí


P.S. Pokud chcete podpořit náš web pár desetníky, kdykoliv můžete kliknout na některou z reklam. Každý klik hodně pomůže s provozem naší/vaší/jejich ne fanstránky

P.P.S. Přídány nové 4 systémy: Osiris, Oso, Pyro, Rhetor

 

  1. Autor: Gerlak | Přidáno: 25.11.2013, 17:31

    Tipy, rady, připomínky postujte rovnou sem nebo mi můžete poslat PM(SZ)

  2. Autor: Raven | Přidáno: 26.11.2013, 07:34

    Good job. Btw není to znak český pošty co má na křídle? 😉

  3. Autor: Gerlak | Přidáno: 26.11.2013, 07:46

    JJ je můžeme poděkovat Walltarovi, že si vyhrál s tou Aurorou 😉

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum