Poznejte Elijah McNeal

Autor: Gerlak | Přidáno: 13.11.2013 Kategorie Novinky

Elijah McNeal je výtvarným umělcem, který pracuje pro Cloud Imperial na Star Citizen. Pravděpodobně jste se jíž setkali s jeho tvorbou zde na RSI a v magazínů Jump Point. Tyto výtvory můžete sledovat na jeho galerii. Elijah bude jako hlavní host v pátečním Wingman Hangaru.

Jak jsi se dostal k herní branži?

Byl jsem kontaktován Chrisem Olivia přes našeho společného přítele, jež byl mým učitelem, když jsem studoval animaci na vysoké škole. Toto bylo mé první studio, kde jsem začal pracovat před dokončením studia na The Art Institute of Dallas.

Na kterých projektech jsi pracoval? 

Vytvořil jsem některé drobné úpravy pro Transformers Prime, dále tvorbu propagačních materiálů pro Ben 10 a projektoval jsem několik ilustračních svazků Skylanders Giants (Eye Brawl, TreeWrex, Stump Smash, a některé další), když jsem ještě studoval na vysoké škole.

Co děláš pro Cloud Imperium?Jsem výtvarným umělcem. Již v únoru jsem vytvořil pro Cloud Imperium první projekty (z domova) a mými nejznámějšími projekty jsou všechny vydané hangáry, grafické zpracování pro různé hvězdné systémy, ve velkém měřítku i jazykový styl pro Xi’Anskou flotilu.

Na co se nejvíce těšíš, až Star Citizen/Squadron 42 vyjde?

Nemůžu říct jen jednu určitou věc. Jsem strašně vzrušený z pojetí celé hry a neomezených vizuálních možnostech. Nejraději bych pracoval na všem.

Co momentálně hraješ?

Teď nic, i když pozorně sleduji Battlefield 4 a Killzone:Shadow Fall


Článek je překladem Meet Elijah McNeal

  1. Autor: CroosaidR | Přidáno: 14.11.2013, 17:47

    Teda já se ho lek.. 😀 Jinak dík za článek

  2. Autor: Gerlak | Přidáno: 14.11.2013, 18:37

    To byl pravý účel toho obrázku :). A není zač

  3. Autor: Cliunwolf | Přidáno: 17.11.2013, 01:11

    Kruciš, opravdu bych chtěl mít jeho skill. Paráda.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum