Představení Destroyeru Javelin

Autor: walltar | Přidáno: 28.11.2014 Kategorie Lodě| Novinky

Určitě vás zajímá představení zatím největší lodě, kterou si můžete koupit. Tak tady ji máte. 


Javelin-Sale


JavelinHallway_Hobbins

Vytvořen pro armádu UEE (a výrazně vystupující ve Squadron 42), Javelin je prostě masivní, modulární kapitální loď která může být osvojena pro soukromé použití. S detailním interiérem, spoustou modulárních místností a velkou kapacitou pro posádku, Javelin je lodí pro skupinové hraní.

Ve skutečném světě je Javelin na cestě lodní produkcí. Navržen Davidem Hobbinsem, Javelin byl od té doby implementován do Squadron 42. Loď obsahuje celkem 5 palub a množství míst pro posádku a prostorů k prozkoumání a využití.

Uvědomte si ale, že koupě Javelinu není jízdenkou k mezihvězdné dominanci. I když je to největší loď, kterou jsme dali k dispozici backerům, je to ve skutečnosti nejmenší řadová loď námořnictva UEE. Jsou to přebytečné lodě, které mají odstraněné jejich armádní zbraně. Koupě Javelina znamená nová quest pro vaši organizaci, jak jej budete vybavovat a upravovat podle potřeb. Loď bude také dostupná v hotové hře pro hráče, kteří si na ni chtějí vydělat.

V prodeji bude 200 Javelinů za 2500USD za kus. Prvních v 15:00 našeho času a poté dalších 50ks každých 6 hodin.


Jav_A_BridgeMůstek

 

Těžce obrněný můstek Javelina hledí na zbytek superstruktury lodě. Postavený kolem fleet-class command a control rozhraní, můstek nabízí tuctu členů posádky ovládat jak všechny lodní systémy, tak držet hlídku nad okolím. Pozice na můstku zahrnují kapitána, výkonného důstojníka, spojaře, zbraně, radar, kormidlo, a výzkumné pozice.

Můstek je obklopen záchrannými moduly, které jsou navrženy, aby dovolili celému velitelskému sboru uniknout. Tyto moduly, které naleznete po celé lodi, jsou navrženy nést 5 osob každý. Jsou podle armádních specifikací, orientované pro lehké vyzdvižení nenaloženou transportní lodí Argo.

Bridge-Paintover_final

 

 

 

 

 

 

 


Jav_B_Top_DeckHorní paluba

 

Horní paluba Javelina, také známá jako „officer country“ je domovem kapitána a výkonného důstojníka, se všemi komforty domova. Hlavní atrakcí horní paluby je 6 modulárních místností a horní hangár, který je určen pro náklad, nebo menší plavidla. Aegis Dynamics vyrábí velké množství bojově zaměřených místností, které se dají vyměňovat i pokud je loď na orbitě. Množství výrobců dnes vyrábí další místnosti pro civilní role, jako výzkum a kartografie. Další únikové moduly pro důstojníky jsou přítomny na horní palubě.

Javelin není jen jméno; interní filozofie lodě je postavena okolo dlouhých rovných „oštěpových“ chodeb. Pravé zatáčky jsou použity téměř vždy pro připojení více dlouhých, rovných chodeb, což dává lodi její stísněný, ale protáhlý interiér.Javlin-Interior_01

 

 

 

 

 

 

 


Jav_C_Mid_DecksStřední paluba

 

Střední paluba Javelinu je místo kde se opravdu pracuje. Zahrnuje přístup do dvou torpédových komor a šesti střeleckým věžím, což dává lodi jak obrané, tak útočné možnosti. Je zde také umístěno jádro motorů, námořnictvo doporučuje, že by v něm měla být posádka po celou dobu pro optimální výkon. Palubní komunikace spojují jádro motorů přímo s velícími stanicemi na můstku. Dvě z modulárních místností komponentů mohou být připojeny na střední palubě. Levé křídlo lodě zahrnuje vstupdo hangáru, ošetřovny a k celám, zatímco pravé křídlo obsahuje kajuty, sprchy, záchody a jídelnu. Středová paluba také obsahuje záchranné moduly.

Každá paluba má specifickou funkci a středová paluba je rozdělena podélně na zázemí pro posádku napravo a bojovou část nalevo. Jav_WIP_Mess_Hall_01Podpalubí, se svými stísněnými a špatně osvětlenými chodbami, je rezervováno technice a přístupu ke střeleckým věžím. Zde naleznete počet lodí:

 • Gladius: 1
 • Hornet: 1
 • Avenger: 1
 • Gladiator: 1
 • Série 300: 1
 • M50: 2
 • Aurora: 2
 • Cutlass: 1
 • Mustang: 1
 • Merlin: 4

 


Jav_D_Bottom_DecksSpodní paluba

 

Spodní paluba Javelinu obsahuje 6 dedikovaných nákladových prostor, dvě technická zařízení a přístup k motorům. Od motorů se může posádka dostat do svou protilodních dělových věží a čtyřem modulárním komponentním místnostem.

Hlavní hangár Javelinu je také umístěn na této palubě. I když je menší, než dedikovaný hangár na carrieru, Javelin má stále místo na omezený počet malých letounů. Hangár je navržen pro nasazení jednoho Aegis Redeemera a osádky mariňáků pro vyloďovací operace, ale i jiné typy lodí zde mohou přistát.

 

Corridor_02_outer

 

 

 


Jav_E_Sub_DecksPodpalubí

 

Konečně, Javelin má pár podpalubí s přístupem k dalším funkcím. Sub-Deck 1 poskytuje přístup ke dvěma modulárním komponentním místnostem a na Sub-Deck 2 naleznete tři Class6 ATA věže a údržbářskou přechodovou komoru. Podpalubí je část lodi nejvíce vystavené vesmíru a tak je lepší zde nasazovat začátečníky.

Šest vyměnitelných „upravitelných místností“ dělá ze základního Javelina šasi, které je možno upravit pro různé funkce jen výměnou místností. I když je to předně na boj zaměřená loď, tato flexibilita umožnila Javelinu sloužit i za životnost lodě.

Jav_WIP_Gunnery_Corridor_01 Mess-Hall-_paintover


Další informace a statistiky naleznete na kartě lodě a v původním článku.

 1. Autor: Lopez | Přidáno: 28.11.2014, 22:32

  Podle originálního článku se do hangáru vejdou dvě M50ky.. Jinak díky ze překlad..

  • Autor: walltar | Přidáno: 28.11.2014, 22:34

   Opraveno … díky.

 2. Autor: fajter | Přidáno: 29.11.2014, 19:10

  Dik, za preklad robite dobru pracu pre celu CZ/Sk komunitu. Bolo by dobre keby ten preklad bol v style radsej neskor a kvalitnejsie.
  Cele mi to pripadá tak bez duše, ako keby až moc strojo prekladané, ale je to moj nazor (a moja andglictina nie je najlepsia).

  Koupě Javelina znamená nová quest pro vaši organizaci, > asi nejak takto by sa mi to pacilo >> Podpalubie je priestor, ktorý je najviac vystavený nebezpečenstvám vesmíru a práve preto majú prácu v podpalibí na starosti menej dvôležitý členovia posádky.

  • Autor: fajter | Přidáno: 29.11.2014, 19:12

   AAAAAAAAAAAAAA nabudce uz nesiem pouzivat specialne znaky, aby nezmizla polka textu xD

 3. Autor: fajter | Přidáno: 29.11.2014, 19:13

  Inak preco nie je moznost upravit/zmazat svoj starsi koment ?

  • Autor: walltar | Přidáno: 29.11.2014, 19:20

   Protože sem nepřišel na to jak by to šlo na Wordpresu povolit. Já můžu mazat a upravovat příspěvky, ale dělá se to přes redaktorské prostředí, takže si myslím, že to WP nepodporuje.

 4. Autor: alien5 | Přidáno: 30.11.2014, 10:18

  Njn me to nevadi ze to nejde menit neni to nic zasadniho. Ikdyz mam dost chyb v textu, ale to me nerve uz odjakziva jen ty ostatni z toho tecou.Ja se jim smeju 😉

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum