Představení Genesis Starlineru

Autor: walltar | Přidáno: 29.6.2015 Kategorie Lodě| Novinky

V pátek začala nová akce, která potrvá do pondělí 6. Tentokrát se jedná o loď pro přepravu osob. Pokud vás tato loď zajímá tak si ji můžete pořídit za 400USD (484USD s DPH) zde.


Banner


Starliner_fullCrusader Idustries s hrdostí představuje LH307 Genesis, osobní dopravní loď s úzkým trupem. Nejčastěji vybavován pro přepravu 40 cestujících a 8 členů posádky. Plně modulární interiér dovoluje koncernům upravit loď na míru jejich potřebám. Možnosti zahrnují vše od plně luxusní verze s místnostmi pro pasažéry, až po dopravu nákladu bez pasažérů.

O Starlineru Genesis

 

Starliner_action1_runwaycompFlatDíky proprietárním motorům NeoG, nabízí Starliner palivovou efektivitu na delších cestách. Dvojice dálkově ovládaných turretů nabídne dobrou ochranu a několik palub dovoluje pro vše od salónků první třídy až po další kapacitu pro náklad. Ať už se jedná o střed privátního dopravce nebo o část většího přepravního systému, Genesis může být použit pro množství podpůrných rolí. Potenciální vlastníci si mohou oddechnout: Genesis je loď, která si na sebe vydělá.

 

O Crusader Industries

 

Starliner_action4_altCompCrusader Industries, s ředitelstvím v systému Stanton je předním výrobcem osobních a nákladních lodí. Crusader vyrábí v systému Stanton, ale jejich lodě jsou k vidění po celém impériu, všudypřítomné ať už v privátním sektoru, tak v podpůrných rolích Armády UEE. LH307 Genesis je plavidlo na střední vzdálenosti, které nalezlo úspěch v různých rolích po celé galaxii. Crusader Industries vyrábí množství dalších civilních lodí, od raketoplánů pro sběrnou dopravu uvnitř systému až po Superlinery s velkou kapacitou.

 

Filozofie Starlinera

 

Starliner_final_04Jedním z našich snů při plánování SC bylo jít za typické vesmírné simulátory. Postavili jsme spoustu lodí tradičního využití: stíhače, bombardéry, válečné lodě, carriery, mají všechny přirozenou (a zábavnou) roli ve světě, který je ve válce. Lodě jako Orion, Carrack, nebo Reclaimer mají také přirozené role, těžba asteroidů, průzkum a podobně jsou všechno role, které přirozeně zapadnou do našeho univerza. Ale se Starlinerem přinášíme něco nového: loď která nemá přirozeně zřejmý styl hraní.

Za poslední dva roky jsme to řekli znova a znova, chceme, aby byl Star Citizen živým a dýchajícím světem. Což znamená vyčlenit zdroje na tvorbu lodí, které by existovali v reálném světě, i když jejich role není boj, nebo průzkum. Náš úkol se Starlinerem bylo zjistit, jak převážení pasažérů může být jak zábavné, tak nutné… a poté vytvořit loď hodnou tohoto systému. Designéři strávili mnoho času při práci na realizmu: vše od bezpečnostních opatření, až po to jak zajistit aby bylo cestování zábavné. Pro více informací se můžete podívat na design post o přepravě cestujících na RSI.

 

Potencionální varianty

 

Starliner_productshot1_comp2Tranzitní společnosti používají několik různých konfigurací Genesis, obecně klasifikovaných jako luxusní, střední třída a základní. Protože Starliner je výjimečně modulární, standardní příklad každého typu neexistuje. Komplexnější modely většinou převezou méně cestujících, ale nabídnou větší komfort (salónky, možnosti jídla, osobní kabinu). Základní model se zaměřuje spíše na náklad a méně posádky a komfortu. Model v nabídce nyní je střední výbava pro 40 pasažéru.

Soukromé subjekty často nakupují Starlinery pro vlastní použití, nejčastěji vybavené jako jachty s individuálními kabinami. Často je také využíván profesionálními závodními týmy pro ukládání a opravy malých závodních lodí, jako M50 a jejich podpůrného vybavení.

CS_SC_STARLINER_WINGS_01AArmáda UEE modifikuje standardní Genesis pro řadu různých rolí, což zahrnuje převoz vojáků, bojovou hlídkovou loď a SWACS/C&C platformu (označované jako Starlifter, Starhunter a Starseeker) a také jako platformu pro testování nových technologií. Imperator One, značně upravený Genesis starliner s přidanou bezpečností a luxusem je používán pro převoz Imperátora, když cestuje mimo Zemi.

Starliner_productshot2 Starliner_Blueprint_2Starliner_Blueprint_1

Detaily prodeje

 

Genesis je nabízen poprvé, jako limitovaná koncept akce. To znamená, že design splňuje specifikace, ale ještě není připravený pro ukázku v hangáru. Tato akce obsahuje LTI na loď a dva dekorativní itemy, pro váš hangár. Budoucí patch přidá Genesis poster a ingame mini model. V budoucnu se cena lodě zvýší a už nebude dostupná s LTI.

Genesis bude na prodej do 6. Července, na detaily a staty se také můžete podívat v originálním článku.

Pamatujte si: Všechny lodě jsou nabízeny na podporu vývoje Star Citizena. Všechny tyto lodě si budete moci pořídit ve hře za herní měnu a nepotřebujete je, abyste začali hru hrát. Dále, dekorativní itemy, které dostanete, půjde také získat ve hře. Cílem je aby tyto lodě zpřístupnili hráčům další herní zážitek, ne aby poskytovali výhodu.


Další informace, staty a holoviewer naleznete v originálním článku na RSI.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum