Představení létatelné Scythe.

Autor: walltar | Přidáno: 13.6.2015 Kategorie Lodě| Novinky

Druhým článkem je představení létatelné Scythe, která by se měla v AC a Hangáru objevit už v příštím patchi. Zatím se ale netěšte, pokud nejste vlastník Scythe, nebo Imperátor Předplatitel, tak si s ní stejně nezalétáte mimo free týdny. Na holoviewer se můžete podívat v článku na RSI.Scythe_Blueprint_1Zdravím Občané,

Scythe už je na obzoru! Dost se soustředíme na Star Marine… ale to neznamená, že se na AC a zbytku SC přestalo pracovat. Další velký AC patch bude obsahovat spoustu updatů a dlouho slibovanou létatelnou Scythe. Backeři budou moci poprvé usednout do kokpitu mimozemské lodě… A další budou následovat.

 

Budu muset umět Vanduulsky?

NE! Scythe, které jsou dostupné, byly upravené lidskou společností. Obsahují lidmi navržené ovládací prvky a HUD, který byl modifikován pro použití lidmi Tyto systémy si udrží mimozemský styl ale budou použitelné i pro lidi, kteří nemluví Vanduulsky.

 

Nebyla Scytle ve hře už od spuštění AC?

Scythe_Blueprint_2Ano a ne! Scythe byla v AC jako AI nepřítel už od jeho spuštění, ale vytvoření základní lodě je jen začátek. Aby byla Scythe použitelná hráči, tak muselo být provedeno množství úkonů. Od vytvoření lidmi použitelného kokpitu, až po nové zvuky a animace pro nastupování a vystupování z lodě. AI je schopné se zařídit i nekompletním letovým modelem, ale hráčům jsme chtěli dát vše, co potřebují k létání se Scyte. Stálé vylepšování AC také znamená, že Scythe se vyvíjela s ním, nový systém poškození je jednou z věcí kterou můžete čekat.

 

Jak můžu létat se Scythe?

Limitované množství Scythe bylo dáno k dispozici backerům na začátku kampaně a nemáme žádné plány na prodávání dalších lodí. Každopádně budou k dispozici všem v průběhu free flight týdnů. Dále, Imperátor level předplatitelé dostanou token, který jim umožní létat se scythe za každý měsíc (minulý čas se sčítá, takže existující Imperátoři budou mít několik dnů létání).

 

HUD1Chystají se nějaké další lodě?

Ano! Zatím byly odhaleny tři létatelné lodě: Scythe a její sesterský letoun Glaive (který je v AC) a nyní Bombardér Void. O kterém si můžete přečíst v tomto článku.

Více informací a holoviever najdete v originálním článku na RSI.

 

 

 

Vanduul_Scythe_Damage_all

  1. Autor: SlowlyBitch | Přidáno: 13.6.2015, 15:05

    Díky za překlad…už se nemůžu dočkat jak budu tím křídlem sekat lodě napůl 😀

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum