Překonána hranice 12 milionů USD!

Autor: CroosaidR | Přidáno: 2.7.2013 Kategorie Novinky

Ještě předevčírem bylo na účtech RSI sotva 11 milionů,a dnes již bylo překročena částka 12 000 000 USD,což znamená že postaví vlastní zvukové studio! Podpora fanoušků je prostě obrovská.RSI se proto rozhodlo,že při každém dalším milionovém „milníku“ odemkne nový obsah.Čtěte dále!

Během livestreamu bylo zveřejněno několik videí o výrobě hry:

Video o výrobě lodi typu RSI Constellation a dalších

A další o sérii Origin 300i

Také byly otevřeny vesmírné systémy Nemo a Oberon.

RSI navíc oznámilo nový obsah při dosažení určitých částek:

13 milionů :

  • – nový typ lodí – fregaty
  • – řídíci středisko – Pokud jste nebo budete vlastníkem lodí Constellation,Idris či nějakého plavidla typu Ničitel(Destroyer),budete moci všechny lodě své lodě spojit do jedné letky a ovládat je najednou v pohodlí kapitánského můstku.

14 milionů :

  • Hibernace – přidá možnost při odlogování ze hry přejít do režimu hibernace,která vám umožní jednoduše zadat kurs a nechat řízení lodi na autopilotovi,poslat svého pilota spát,odlogovat se ze hry a při vaší další návštěvě se probudíte bezpečně na své lodi bez rizika že vás někdo přepadnul když jste byli offline.
  • Dokumentární film o výrobě Star Citizenu
  • Čtvrtý přístav na planetě Zemi,jeho poloha je zatím tajná

Vypadá to,že na 14 milionech ale RSI neskončí,zájem lidí je jak vidno stále vyšší a dle mého osobního názoru se během alfy a bety vybere alespoň ještě jednou tolik co doposud.

 

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum