Příběhy Kida Crimsona v pdf

Autor: Net | Přidáno: 4.5.2014 Kategorie Spectrum Dispatch

S přechodem na nový web jsem se pustil do úprav starších článků, aby lépe vypadaly. Díky dodatečné korektuře Příběhů Kida Crimsona od Warlalda jsem se rozhodl začít s nimi a rovnou kompletní sérii publikovat i v pdf pro lepší čitelnost.

MysterySerial_FI_3Crop_CZ_1118

Přehled dílů na webu naleznete zde. Přidal jsem na konec každého dílu tabulku s odkazy na předchozí a následující díl a také odkaz na přehled celé série, protože vyhledávání starších článků ve wordpresu není úplně jednoduché.

Také jsem si trochu hrál s Wordem, umí toho opravdu hodně, ale občas je těžké ho přesvědčit udělat to, co po něm chci. Každopádně výsledkem jsou dvě pdf, o která jsem se chtěl s vámi podělit. Nejedná se ještě o finální verze, budu sjednocovat překlady (například ve finální verzi budu jump-pointy překládat jako přeskokové body), ale už se to finální verzi blíží a hodila by se mi zpětná vazba, než se pustím do dalších dílů. Navíc pokud si někdo všimne dosud neobjevených (nebo neopravených) chyb v překladech, budu rád, když se mi ozvete.

Stylová červeno-černá verze vhodná pro prohlížení na monitoru

Klasická černobílá verze vhodná spíše pro tisk

Net

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum