Problémy se stránkami

Autor: walltar | Přidáno: 5.2.2017 Kategorie Novinky

Více ve zprávě

Zdravím všechny návštěvníky. V minulých dnech jsme měli problémy se stránkami. Tyto problémy jsme dnes vyřešili, ale bohužel řešením bylo zrušit fórum a nahrát nové. Bylo to pro nás až poslední řešení a pokusíme se zpřístupnit zálohu starých fór, aby se informace na nich napsané neztratili.

Na fórech se bude ještě pracovat, ale změny už budou jen grafické, můžete se tak zaregistrovat.

Co to znamená pro vás: Je nutné se na fórech znova zaregistrovat.

Databáze jako taková byla ve špatném stavu a způsobovala značné problémy. Proto jsme se rozhodli se ani nepokoušet ji přenést, ale zprovoznili jsme kompletně nové fóra. Jedna věc, která některé potěší je že jsme se vrátili k původnímu phpBB.

Co to znamená pro členy CSF: Zatím nic.

Aplikace Spectrum pro SC už je celkem blízko k vypuštění. Už delší dobu jsem plánoval přechod CSF kompletně s registrací na stránky RSI a spuštění Spectra k tomu byl nejlepší čas. Spectrum nabídne Chat, a Fórum pro všechny organizace. Tento chat a fóra budou časem integrována přímo do hry. Do vypuštění Spectra tak pozastavuji přihlášky do CSF a budu se snažit něco udělat se stránkami organizace na RSI. Pokud vás zajímá sraz CSF (pro členy) který každý rok pořádáme, tak pošlete PM.

Ještě jednou bych se chtěl všem omluvit, nebylo to pro mě snadné rozhodnutí, ale vzhledem k našemu volnému času a technickým schopnostem, bylo nakonec jediné možné.

 1. Autor: Foxtrot | Přidáno: 5.2.2017, 23:13

  Prostě to mít na phpBB a koupit si nějakou hezkou šablonu odtud https://themeforest.net/category/forums/phpbb
  Jednoduché a funkční řešení.

 2. Autor: spoock | Přidáno: 6.2.2017, 07:03

  Nebylo by lepší, kdyby se česká komunita rovnou přesunula komplet na Spectrum? Vytvořila by se jedna fiktivní organizace, kde by mohli přispívat všichni z české komunity a tady by se dal podrobný návod, jak se tam dostat. Něco jsme už zkoušeli s Jarredem na PTU Spectru.

  • Autor: Ravenshot | Přidáno: 6.2.2017, 17:01

   Tak to už máme 🙂

   https://robertsspaceindustries.com/orgs/CZSK

   Na druhou stranu, fórum mimo RSI je vhodné alespoň pro potenciální nové hráče nebo zájemce o SC, kteří hru nemají zakoupenou a nejsou na RSI webu.

  • Autor: walltar | Přidáno: 6.2.2017, 18:37

   Mě ty spectrum fóra příjdou hnusný a nepřehledný… kdyby to nemělo mít to propojení se hrou tak o nic vůbec nepřemýšlím ani pro organizaci. Já hlavně doufám, že se podaří zase rozjet aspoň mirrior těch starejch fór, takže by tu byl přístup na informace na nich obsažené.

   • Autor: Ravenshot | Přidáno: 6.2.2017, 19:12

    Já věřím, že za rok ta fóra budou vypadat na Spectru úplně jinak a ne jako tato první verze, která potřebuje ten správný feedback.

    • Autor: walltar | Přidáno: 6.2.2017, 19:33

     No doufejme… já se jen bojím aby CIG nešlo cestou vzhledu, namísto použitelnosti. Nebylo by to poprvé.

 3. Autor: modo77 | Přidáno: 21.3.2017, 11:34

  to tu je pekne chcipnute… milujem nimandov co spravi funstranky, vydrzia rok a potom uz jebu na to…

  • Autor: walltar | Přidáno: 24.3.2017, 20:09

   Já vydržel 4 roky… bohužel mám teď zrovna minimum času, i na hraní, nejenom na psaní článků. Každopádně, uvítal bych každou pomoc s překladama a psaním článků.

   Pokud by si znal někoho, kdo není nýmand a pomohl by, tak se ozvi… budu jen rád.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum