První info z živého vysílání + $33,000,000

Autor: Gerlak | Přidáno: 27.11.2013 Kategorie Média| Novinky

Neuvěřitelné, během jednoho dne RSI pokořilo další rekord. Lidé přispěli jen za jediný den na vývoj Star Citizen skoro 1,500,000$. Pomalu už snad nemá cenu psát o každém dalším goalu, ale pro pořádek tu máme několik informací. Začneme s novinkami okolo dosažení příštích cílů pro fanoušky:


Za $34,000,000 budeme moci získat loď pro pašeráky:Untitled-1

MISC Hull C (Discreet) – Od malých „náklaďáků“ po masivní supertankery, nabídka lodních trupů (typů A-D) od firmy MISC je standardem pro přepravování zboží v lidském vesmíru.

Extrémně konfigurovatelné trupy od společnosti MISC mohou být uzpůsobeny k jakémukoliv typu přepravy: od obyčejných balíků a kontejnerů na bezpečných lodních trasách po obrněné přepravy nákladu na hraničních systémech. I když jsou tyto přednastavené varianty většinou používány pro legitimní účely, trupy typu C se v poslední době staly favority pro kriminálníky, kteří lodě modifikují pokročilými stínícími senzory, rychlo-dekompresními komorami a různými skrytými přihrádkami bez toho, aby změnili stavbu lodi, takže se plavidlo bude jevit jako obyčejný, všední transportér.


Za $35,000,000 budeme moci získat loď pro obchodníky s informacemi:

Drake Herald:  Informace znamenají moc, a nejcennější komoditou mezi občany je nezkreslená informace. Ať již se kolonisté snaží zůstat v kontaktu s centrálními světy UEE nebo jde o zločince využívající nelegální data,bude tu vždy potřeba přenášet takové informace bezpečně. Drake Herald je malou pancéřovanou lodí, která je plně přizpůsobená pro bezpečný převoz informací z bodu A do bodu B. Je vybaven výkonným motorem ( pro rychlé lety a vytvoření dostatku energie pro efektivní datové šifrování/uzamčení dat), pokročilým šifrovacím programem a  počítačovým jádrem chráněným před vnějším poškozením. Herald je unikátní vesmírnou lodí, a je navržen tak, aby v případě nebezpečí dokázal rychle vymazat všechna data. Herald má zabudováno mnoho zabezpečovacích systémů pro ochranu obsažených informací, včetně záložních napájecích subsystémů.Také disponuje vylepšenou ochranou proti EMP a výkonným vysílacím zařízením pro přenos dat.

Pro dalších 5 miliónů nám bude nabídnuto hlasování o dalších hvězdných systémech, které bychom chtěli mít ve hře.


A copak se nám to odehrálo při včerejším živém vysílání.

Byla zodpovězena spousta otázek a dozvěděli jsme se mnoho informací. Předně pak odpovědi týmu CIG na otázky fanoušků. Při takovém kvantu informací (a špatné kvalitě zvuku od Bena) bohužel nejde vydat jen jeden článek najednou,tak aby se z jednoho příspěvku nestal nepřehledný guláš. Postupně v budoucích dnech budeme vydávat ucelené info z každé části livestreamu. Pro dnešek vybereme jen to nejzajímavější:

Bylo řečeno hodně o Squadron 42 (singleplayerová část hry) pod vedením týmu Foundry 42, kdy bylo znovu přehráno video, které jsme měli možnost vidět již dříve.

Také je ke shlédnutí video o tvorbě samotné hudby pro Star Citizen, kterou má pod palcem Martin Galway a Pedro Macedo Camacho,kteří úzce spolupracují s českým orchestrem Capellan.

Naštěstí pro nás si RSI přichystalo několik premiér.

Mohli jsme vidět demo toho, jak bude vypadat testování zbraní:

Také si pro nás připravilo novinku v podobě modernizace Avenger:

A nakonec asi jako největší novinku nám CIG  představilo demo systému HUD .

Všechny dostupné informace z livestreamu budou sepsány a přeloženy v nejbližších dnech, takže se můžete těšit na nášup mnoha zajímavých informací.

 

 1. Autor: skl | Přidáno: 27.11.2013, 15:07

  lide prispeli … pak ten muj komentar klidne smazte 🙂

  • Autor: CroosaidR | Přidáno: 27.11.2013, 16:23

   Sorry,nějak nestíhám tu lavinu článků kontrolovat.Opraveno!
   Btw Gerlaku,dobrá práce. Trochu jsem ti to místy poopravil,snad to je ok.

 2. Autor: Gerlak | Přidáno: 27.11.2013, 16:38

  CroosaidR ja tobě velice děkovala. Sám býti špatná korektura, svá chaba neviděla. Já měla více nadšení nežli pravopisu mití v má hlava. 😀

  • Autor: CroosaidR | Přidáno: 27.11.2013, 17:54

   V pořádku,spíš je to moje chyba. Psát takový kvanta textu a ještě kontrolovat hrubky je nadlidskej úkol!

 3. Autor: SteKi | Přidáno: 30.11.2013, 11:58

  ten HUD je dokonale uzasne krasny!

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum