Putování dílnou: Anvil Crucible

Autor: MrSmithCZ | Přidáno: 22.11.2015 Kategorie Lodě| Novinky

V tomto článku se dozvíte nové informace o opravárenské lodi od společnosti Anvil – Crucible.


 

Létajicí bedna s nářadím

 

„Létajicí bedna s nářádím“, tak bývá nazývána první opravárenská loď od společnosti Anvil Aerospace – Crucible. Představující otočný řidící můstek a odpojitelnou vzduchotěsnou dílnu, je Crucible všestranou mobilní garáží vybavenou opravárenskými rameny, centrem operací a veškerým výbavením, potřebným k navrácení poškozeného stroje zpět do boje.AnvilcrucibleLANDED_right

Ať už obnovujete ochromený vrak, nebo se snažíte rychle dostat Hornet zpět do boje, Crucible je přesně to co potřebujete! Dále představuje sérii dálkově ovládaných ramen pro precizní opravy, vzduchotěsná vrata, která dovolují opravy jak v nulové gravitaci, tak i v normálním ovzduší a všechno potřebné nářadí a EVA vybavení ke zvládnutí všech nutných úkonů.

Jste zvědaví a chtěli by jste se dozvědět více informací o mechanikách oprav lodí ve Star Citizenu? Pak se podívejte na tento designový dokument, vytvořený jako část procesu navrhování designu Crucible, aby jste se dozvěděli vše, co by jste chtěli vědět!

 

Část 1. – Kabina

 

AnvilcrucibleINTERIORCrucible obsahuje můstek, jenž byl pečlivě navržený pro opravy s více operačními stanicemi. Samotný kapitán může jak pilotovat samotnou loď, tak i ovládat opravárenské systémy pouhou rotací můstku. Když jste otočeni směrem dopředu, loď může fungovat jako normalní vesmírné plavidlo. Pokud se otočíte dozadu, může velitel dohlížet na stav opravy, ovládat ramena i ostatní systémy. Větší posádka si může tyto role rozdělit a získat tak maximální efektivitu!

 

Kabinu Crucible tvoří i další sekce – skladiště, ubikace pro posádku a skříňky s EVA obleky a vybavením pro více členou posádku, jenž budou potřeba u oprav větších lodí a ostatních oprav. Pokud chcete vidět jeden z raných plánů interiéru, doporučuji se podívat na toto video.

Image003

 

Část .2 – Dílna

AnvilcrucibleREARMAINTENANCE

Stejně jako Endeavor nebo Hull série, Crucible je navržen pro budoucí rozšíření! Společně se standartním modelem je modul, jenž nazýváme „Scarab“; specializovaná vzduchotěsná dílna, podporující opravy jednomístných stíhačů jako je Hornet nebo Gladiator. Dvě vnitří ramena, která jsou dálkově ovládána umožňují opravy, zatímco přímý vstup z modulu kabiny (pokud je připevněn) umožňuje posádce přímý přístup ke stíhači. Vnější hangárová vrata mohou být v odtlakovaném režimu otevřena a tím umožní posádce přístup k opravám větších lodí… Díky těmto možnostem je Crucible schopný opravovat všechno od Constellation až po Bengal! Scarab může být také „odpojen“ do vesmíru, kde zůstane plně schopnou dočasnou stanicí, zatímco kabina bude plnit jiné úkoly.

  1. Autor: Renglon | Přidáno: 29.11.2015, 23:18

    Bože ve hře toho bude tolik, že nevím čím začít. Ta loď se mi líbí a pokud CSF bude mít schopnou letku, tak bych uvažoval o koupi této lodi, a provádět letce podporu. Díky za info a překlad.

  2. Autor: ARAG-SK | Přidáno: 30.11.2015, 02:39

    ahoj mam nového ENDEAVORA a čakám na to kdo si kúpi toho krásavca CRUCIBLE. lebo som aj ja nad nim uvažoval ale dám sa skôr na všetko a preto som kúpil ako podporu ENDEAVARDA mam síce len medical clas ale snažím sa ho rozšírit ako to len pojde a budem rad ked budeme operovat spolu

  3. Autor: Iro | Přidáno: 30.11.2015, 19:39

    a já pořídil HULL B tak Vám můžu dělat logistiku =)

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum