Reclaimer na týden v prodeji

Autor: walltar | Přidáno: 27.9.2014 Kategorie Lodě| Novinky

Reclaimer (dříve Surveyor) je loď jako dělaná pro všechny piloty, kteří chtějí nalézat a zpracovávat staré zapomenuté vraky (nebo nové, které si sami vytvoří). Pokud o něj máte zájem, tak do konce příštího týdne máte možnost. Za 350$ a s LTI.


ReclaimerDedikovaná záchranná a recyklační platforma, Reclaimer je perfektní lodí pro piloty, kteří hledají bohatství a tajemství. Ať už zpracováváte trosky na surovou rudu, nebo hledáte ztracené artefakty, Reclaimer byl postaven s užitečností na mysli. Život salvagera může být těžký, ale pokud máte Reclaimer za zády, může to být profitabilní způsob života.

Aegis postavil perfektní loď pro ty, kteří chtějí psát vlastní příběh. Vybaven masivní multifunkční rukou, Reclaimer může zachytit vesmírné trosky a dopravit je na palubu pro zpracování. K velkému nákladovému prostoru máte taky vybavení pro zpracování a uložení trosek objemu Constellation.

Reclaimerovy věže jsou multifunkčními hardpointy, které mohou být osazeny obranými zbraněmi, Image001raketovými bateriemi, dalšími vlečnými paprsky, světly, skenery, nebo dalším vybavením. Loď nese řadu dronů typu Surveyor pro hledání vzácných objektů na velké vzdálenosti.

Dále obsahuje pilotovaný kutr (pozn. překl.: případně řezačka, nejsem si jistý, který význam je myšlen), který můžete použít pro operace ve volném prostoru. Záměrem je, aby hra obsahovala mechaniku, kdy hráči opustí loď ve skafandrech a vydají se prohledávat vrak. Malý letoun, jako je kutr bude přepravovat zásoby a vybavení a transportovat artefakty zpět na loď.

Další vybavení:

C1Aegis Reclaimer je vybaven vyztuženým nákladovým prostorem, nepilotovanými sondami, sadou světel a pokročilým skenerem hustoty. Je taky připravený k přeskoku, díky Tarus Marauder Jump Enginu.

Prohlášení o cargu: Reclaimer je velká loď! Hodně z vnitřního prostoru je zabráno vybavením na zpracování a uložení trosek. Nicméně, má velký nákladový prostor, který se dá použít pro standardní přepravu. Lodě právě prochází měřením v enginu a tak se velikost nákladových prostorů starších lodí bude měnit. Čekejte, že nákladové prostory některých lodí budou zvětšeny, jak se přesouvají od designu na papíře k testech na 3D modelu. Záměr je, aby Banu Merchantman, Hull C, a Starfarer měli větší nákladové prostory, než Reclaimer, který bude následován Caterpillarem a Freelancerem MAX.

Pokud si chcete Reclaimera koupit, nebo se podívat na staty, podívejte se na původní článek na RSI.

C2 C3

 1. Autor: Alfajk | Přidáno: 27.9.2014, 16:18

  tak nejdriv reknou,ze LTI uz nikdy nebude k dispozici a ted ho zase nabizeji a jeste za takovou palku,zda se me,ze proste zacinaji cilove rejzovat prachy na lodich,vubec se me to nelibi…

 2. Autor: mecan | Přidáno: 27.9.2014, 21:40

  Za 7000 ? To už je trošku moc na hru…to už přestává sranda. Mám pocit , že zkouší, co kdo vydrží. Já už nedám ani „vorla“ a počkám na persistant universe. Ty nesmysly se závody apod. jsou také jen způsob jak dolovat prachy. Doufám že hra bude stejně kvalitní jako systém na získávání peněz … Možná ani nechci vedet kolik jde na hru a kolik na režiii…

  • Autor: jimmi.lc | Přidáno: 28.9.2014, 18:10

   tie ceny berte tak ze sa pridriziavaju cenam v hre za ingame peniaze cize ked aurora bude stat 35 000 creditov tak reclaimer bude stat cca 350 000 creditov a myslim ze dokonca aj viac pocitam okolo 500 000 creditov 😉

 3. Autor: alien5 | Přidáno: 27.9.2014, 23:55

  Tak chlapi nikdo vas nenuti kupovat 😉 zaplati to bohati amici.Jak se jeden vyjadril mam v tom 1500 dolaru ale manzelce to nerikejte:) oni nam plati extra vyvoj a bonusy a my si pockame na PU.;)

 4. Autor: Marast | Přidáno: 28.9.2014, 14:40

  Price je opravdu přehnaná ale … loď je to nádherná 🙂

 5. Autor: Warrmilka | Přidáno: 28.9.2014, 17:00

  Tak jelikož to má 55 milionu USD, tak nevim proč nenajmou víc lidí, aby PU bylo rychleji…

  • Autor: walltar | Přidáno: 28.9.2014, 17:27

   Znáš to s těma devíti ženskýma co ti udělají dítě za měsíc? …. No tak proto.

  • Autor: jimmi.lc | Přidáno: 28.9.2014, 17:58

   Aj ked sa to nezda ale prudke zvysenie poctu ludi pracujucom na takomto projekte moze naopak cely vyvoj spomalit 😉 , ide o to ze novych ludi treba zaucit a to chvilu trva . Je ine pokial mas zaucit 5 ludi a ine ked ich mas zaucit 100 a samozrejme netreba zabudnut ze dobrych odbornikov v tomto odvetyvy je malo nie len u nas ale aj v USA. Momentalne na SC pracuje aj s externymi studiami cca do 250 ludi a myslim ze postupne prijimaju novych takze v tomto smere podla mna postupuju dobre 😉

   • Autor: dees | Přidáno: 28.9.2014, 21:21

    250 ludi pracujucich na projekte, no to uz ide celkom slusna suma uz len na vyplaty, mesacne as 1.5-2.0 mil $. Takze prisun financii potrebuju poriadny, ani sa necudujem, ze su kazdu chvilu predajne akcie na vesmirne koraby.

    • Autor: walltar | Přidáno: 28.9.2014, 21:25

     Taky na tom nevidím nic špatného … lidi chtějí kupovat lodě, tak proč jim je neprodat? Navíc tohle je 150m velká loď a u ní prostě neočekávám, že bude levná.

 6. Autor: Cassius Chaerea | Přidáno: 30.9.2014, 15:56

  Tak jsem si toho popeláře dneska pořídil. Teď ještě počkat pět let a budu se moct v něm i proletět. 🙂

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum