Reliant v prodeji

Autor: walltar | Přidáno: 23.5.2015 Kategorie Lodě| Novinky

Jako další z lodí, kterou si můžete pořídit s LTI v koncept prodeji je Reliant. Nová Starter loď, která ale překvapí výbavou… a cenou. Reliant je nová malá nákladní loď od MISC a může být vaše za 50 USD (60,5 USD s DPH). Reliant bude v prodeji až do 1. 6. 2015

Koupit si jej můžete zde.


Reliant_LandingInsitu_Final_Hobbins1


Reliant_SpaceChaseInsitu_Updated_Final_Hobbins Po úspěchu kampaně „Built for Life“ pro Freelancer začal MISC s vývojem menšího základního letounu, který může být operován jedním pilotem. I když je obecně navržen jako konkurence Aurory a Mustangu, Reliant se od nich liší. Od širokých, elegantních křídel, přes různé letové módy až po druhé plně otočné sedadlo, Reliant je malá loď s velkou dávkou potenciálu.

MISC Reliant hojně používá nejvíce Xi’Anské technologie v lidských lodích. Od Otočného kokpitu, který se nastaví podle módu letu až po volně vektorující trysky licencované pod obchodní dohodou s Aopoa, Reliant je nejvyspělejší lodí na trhu. Obrněné křídla jsou vyrobeny z vyspělých Xi’Anských kompozit a všechny ovládací plochy byly vylepšeny, interním týmem xenotechnologií, z těch vyrobených pro Freelancer.

Reliant_SpaceFlightConfig_Updated_Final_HobbinsLétající křídlo… nebo ne? Reliant se mění z horizontálního na vertikální let stisknutím jednoho tlačítka! Díky většímu nákladovému prostoru, než které najdete na Auroře ES, nebo na Mustangu Alpha, je Reliant jasnou volbou pro každého který chce začít s dopravou na kratších trasách. A nákladový prostor také znamená, že máte dost místa pro expanzi, což dovoluje pro instalaci lékařských systémů, stojanů na zbraně a dalších. V konečném důsledku Reliant není transport, je to elegantní, dobře manévrovatelná, podpůrná loď, která je schopná se udržet v boji.

 

MISC Reliant


 

Reliant_AtmosphericFlightConfig_Updated_Final_HobbinsJako nejnovější loď Reliant toho musí dost dokázat… ale na první pohled si všimnete, že to nebude problém. Ať už vás zajímá distinktivní rejnočí silueta, nebo prostorný vyspělý kokpit, Reliant uvidíte velmi často.

Reliant-Blueprint-2 Reliant-Blueprint-1

 

Nová Startovní loď


 

Reliant_ScaleComparison_Final_HobbinsReliant je první z Tier II startovních lodí. V budoucnu si Reliant budete moci koupit s volitelným Star Citizen Startovním balíčkem, podobně jako Auroru, nebo Mustang nyní. Cena lodí se vždy odvíjí od specifikací, a proto bude balíček s Reliantem [a další budoucí starter balíčky] trochu dražší [nebo bude obsahovat jiné bonusy] než základní Mustang, nebo Aurora.

 

 

 

 

Reliant_CockpitFunction_Final_HobbinsReliant_LandedConfig_Final_HobbinsReliant_CargoHoldFunction_Final_HobbinsReliant_SpaceFlightConfig_Updated_Final_Hobbins

Detaily akceReliant je nabízen poprvé, jakožto limitovaná koncept akce. To znamená, že design splňuje specifikace, ale ještě není připravený pro ukázku v hangáru. Tato akce obsahuje LTI na loď a dva dekorativní itemy, pro váš hangár. Budoucí patch přidá Reliant poster a ingame mini model.

 

Budoucí Varianty

Základní model Reliantu, přezdívaný mini-hauler, je navržen jako multifunkční loď se zaměřením na náklad. Pravou je, že tento model je základem který půjde upravit pro velké množství misí. Základní model si budete moci upravit na vše od bojových misí až po elektronický odposlech. Dále, tým pracuje na variantách. Více se o těchto lodích dozvíte, až bude základní Reliant v hangáru. Tyto varianty jsou ve velmi raném konceptu a jejich specifika a zaměření se mohou značně změnit. I jména jsou jen interní.

– Researcher – Na vědu zaměřený model, který nese interní tlumiče signálu a vyspělé skenovací zařízení pro objevitelské mise.

– News Van – Vyvinutý pro vysílání z vesmíru, obsahuje vybavení pro vylepšení obrazu, které pomůže zachytit každý moment ve vesmíru.

– Skirmisher – Příhraniční bojová verze která mění náklad za větší generátor, štíty a víc zbraní.

Tyto varianty jsou oznamovány už nyní, aby si lidé, kteří mají zájem o LTI mohli nakoupit základní variantu, kterou poté vymění pomocí CCU. V budoucnu nebudou tyto varianty nabízené s LTI. Pokud by byla přidána další varianta kromě těchto, tak by se u ní uvažovalo o LTI prodeji.

Reliant bude v prodeji až do 1. 6. 2015

Více informací naleznete v originálním článku.

Pamatujte si: Všechny lodě jsou nabízeny na podporu vývoje Star Citizena. Všechny tyto lodě si budete moci pořídit ve hře za herní měnu a nepotřebujete je, abyste začali hru hrát. Dále, dekorativní itemy, které dostanete, půjde také získat ve hře. Cílem je aby tyto lodě zpřístupnili hráčům další herní zážitek, ne aby poskytovali výhodu.

 1. Autor: Aristarch | Přidáno: 23.5.2015, 15:49

  …do kedy trvá ten predaj s LTI? Nejako som to v článku nevyčítal 😉

  • Autor: walltar | Přidáno: 23.5.2015, 16:18

   Do příštího pondělí… On to tam autor zapomněl napsat. Sorry… Hned to opravím.

 2. Autor: Aristarch | Přidáno: 23.5.2015, 17:24

  …v pohode, v pohode. Aj tak som už stratil nervy a ten Reliant s LTI kúpil 😀

 3. Autor: Aristarch | Přidáno: 23.5.2015, 17:25

  ..hodí sa mi ku prilbe 😀

 4. Autor: Vangelis | Přidáno: 27.5.2015, 19:11

  …tak nakoniec dostala aj mňa práve táto „kráska“ tak sa s ňou snáď budem môcť pridať do rodiacej sa CS/SK flotily,hoci nie je zrovna bojového typu 😛

  • Autor: Aristarch | Přidáno: 27.5.2015, 23:48

   Vangelis: …najprv ju skrotíš…potom vytrénuješ 😀

  • Autor: Aristarch | Přidáno: 27.5.2015, 23:54

   Vieš, aké je prvé pravidlo lietania? Láska. Môžeš poznať všetku vesmírnu matematiku, ale loď, ktorú nemáš rad, ťa okamžite strasie, bez výnimky. Láska ju udrží vo vzduchu, keď sa má zrútiť. Láska ti prezradí, kedy má bolesti. Láska z nej robí domov… 😀

 5. Autor: Vangelis | Přidáno: 28.5.2015, 00:23

  Uff takže ani poetické myslenie nechýba v tomto klube 🙂 super…Svet..resp..Vesmir vždy patril snílkom 😉

 6. Autor: Greedy | Přidáno: 28.5.2015, 08:50

  Jan Neruda Písne kosmické – Jak lvové bijem o mříže

  Jak lvové bijem o mříže
  jak lvové v kleci jatí,
  my bychom vzuru k nebesum
  a jsme zde Zemí spjatí.

  Nám zdá se, z hvězd že vane hlas:…

  ( nemohol som si odpustiť, keďže všetci túto básničku poznáme 🙂 )

  • Autor: Vangelis | Přidáno: 28.5.2015, 23:27

   …ako sa k Vám pridám. Nasiel som Havranov n SC ale neviem ako si tam podať prihlášku?..som LAMA v tomto 😛

   • Autor: Greedy | Přidáno: 29.5.2015, 14:56

    Aj ja 🙂 už som aj zabudol ako sa prihlasuje…, na RSI pôjdeš na našu stránku The Ravens, a na pravej strane je výrazné tlačítko Join us now!, predpokladám že to je ono, klikni na to a odošlel prihlášku k The Ravens. Chcel som ti poslať prihlášku, ale vyhodilo mi to 4 Vangelisov. (Ospravedlňujem sa že to riešim tu, ale na týchto stránkach som Vangelis nenašiel, a na RSI boli 4, ako som spomínal.)

 7. Autor: Coxonin | Přidáno: 29.5.2015, 13:32

  Ja znam prvni pravidlo litani trosku jinak, v praci rikame, ze „nahoru muze, dolu musi“ 🙂

 8. Autor: alien5 | Přidáno: 29.5.2015, 17:13

  Tak jsem prodal 315p a kupil sim toto 😉 jeto originalni a liby se mi to;) a LTI.;)

  • Autor: Aristarch | Přidáno: 29.5.2015, 23:51

   …no neviem, neviem či si si ju nemal nechať. 😀 Ono 315p bude asi v niečom lepšia. Písali, že 315P bude lepšia v prechádzaní a teda aj prieskumu menších jump pointov. Reliant sa mať lepšie senzory a lepšie dokáže snímať oblasti…takže teoreticky bude asi lepší vo výskume či prieskume vesmíru. Možno bude lepší v hľadaní jumppointov a tvorbe máp, ale bude si musieť nájsť väčšie jumpointy lebo má väčší profil v porovnaní s 315P. Tá sa môže použiť práve k prelietavaniu cez menšie jumppointy. Takže najlepšie by bolo mať obe 😀 Ale ja som tiež predal Mustang Beta…lebo som usúdil, že ho nevyužijem…že si s toho Relianta urobím skauta. 😀

   • Autor: Greedy | Přidáno: 30.5.2015, 06:08

    Ak sa mu neosvedčí, môže ju v budúcnosti cez CCU zmeniť na 315, a bude mať 315 s LTI.

    • Autor: Aristarch | Přidáno: 30.5.2015, 15:49

     …veď hej…aj ja som uvažoval, že ak Reliant vydajú aj vo verzii určenej primárne na prieskum, že ju vymením a zostane mi LTI. Ale čítal som na fórach, že niektorý takto LTI stratili. Tak neviem, ako je to s prenosom LTI a či to naozaj tak ako píšeš funguje 😉

 9. Autor: Aristarch | Přidáno: 30.5.2015, 16:03

  Walltara som videl diskutovať na fóre RSI…s témov o CCU a upgrade systéme. Úprimne som tým informáciám ohľadom LTI veľmi neporozumel. Mohol by nám to vysvetliť či nejako priblížiť…keď si urobí čas 😀

  Walltar? 😉

 10. Autor: Greedy | Přidáno: 31.5.2015, 08:56

  Tam podľa mňa ani nie je moc čo diskutovať, keď si kúpiš loď s LTI, napr. teraz MISC Reliant, a upgraduješ, budeš mať novú alebo upgradovanú loď s LTI, pokiaľ ju „neroztopíš“ na doláre.

  • Autor: Aristarch | Přidáno: 31.5.2015, 18:51

   …no veď to som si myslel aj ja. Ale na fóre RSI písali niektorí hráči, že urobili upgrade lode …a LTI stratili. Je tu niekto, kto to už úspešne urobil… alebo je to stále len v rovine teórie? Ty si to už robil? Lebo to nemám chuť skúšať na svojich lodiach. A priznám sa…že som už nad tým premýšľal.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum