RSI Orion – v prodeji

Autor: walltar | Přidáno: 21.2.2015 Kategorie Lodě| Novinky

RSI Orion je přední těžební platforma, na které najdete nezávislé těžební drony, palubní rafinerii, a systém externích úložných jednotek. Koupit si ho s LTI ($325USD bez daně) můžete zde.


RSI_Orion_Situ1b_150219_GH


RSI_Orion_SideCU_150219_GHV pokročilých těžebních operacích nemá Orion soupeře. Posádka 6 lidí je zodpovědná za letové operace, techniku, dvě střelecké věže a předinstalované rozhraní dronů.

I když je palubní ubytování provedené v industriálním stylu, je schopno podporovat posádku 6 i při dlouhých těžebních operacích. Orion je opravdové kompletní těžební zařízení, které může najít, identifikovat a extrahovat rudu, nebo je možné jej spojit s průzkumnými a dopravními plavidly pro těžební operace ve velkém měřítku. Dostaňte se do jádra problému s RSI Orion!

Více o těžbě si můžete přečíst v Mining in Star Citizen (EN), nebo v našem překladu do hloubky jdoucím popisu těžby od Tonyho Zurovce.


Délka:

Šířka:

Výška:

Prázdná Hmotnost:

Kapacita nákladu:

Kapacita rudy:

Maximální posádka:

Max generátor:

Max motory:

Manévrovací trysky:

Max štít

Class – 4

Class – 4

Class – 1


RSI_Orion_UnderView1A_150220_GH-2170m

50m

50m

5 400 000 Kg *

600 Starndard Cargo Units (SCU)

16 288 SCU

6 osob

RSI_OrionOrtho_150220_GH6

4x TR6

12x TR3

6

4x Size4 – Tažný paprsek

4x Size1 – Flak kanóny

Size 6 – Těžební laser

Všechny specifikace se mohou měnit.

Nenaložený. Hmotnost Oriona se značně zvýší pokud ponese rudu. Dále, data hmotností pro větší lodě nesedí v porovnání s menšími. Hmotnost Oriona je prvním pokusem jak vypočítat hmotnost více vědeckou metodou, což bude aplikováno na ostatní velké lodě po přezkoumání design týmem.


Koncepty Dornů

 

Props_Drone_A_Screenshot Props_Drone_B_Paintover_03

 


Animace rudných kontejnerů

 


Orion_Plans_v1bOrion je nabízen poprvé, jakožto limitovaná koncept akce. To znamená, že design splňuje specifikace, ale ještě není připravený pro ukázku v hangáru. Tato akce obsahuje LTI na loď a dva dekorativní itemy, pro váš hangár. Budoucí patch přidá Orion poster a ingame mini model. V budoucnu se cena lodě zvýší a už nebude dostupná s LTI.

RSI Oprion bude na prodej do 2. Března, na detaily se také můžete podívat v Holovieweru v originálním článku.

Během akce také bude zveřejněna Orion Minigame, podobně jako byla Carrack minigame u minulé akce.

Pamatujte si: Všechny lodě jsou nabízeny na podporu vývoje Star Citizena. Všechny tyto lodě si budete moci pořídit ve hře za herní měnu a nepotřebujete je, abyste začali hru hrát. Dále, dekorativní itemy, které dostanete, půjde také získat ve hře. Cílem je aby tyto lodě zpřístupnili hráčům další herní zážitek, ne aby poskytovali výhodu.

 


Originální článek: Rugged Colossus: Orion Mining Platform

 1. Autor: Erazer | Přidáno: 21.2.2015, 12:33

  Pekne, aj som po nej poskuloval ale ked som videl so s cenou spravil VAT tak neviem neviem =(

  • Autor: walltar | Přidáno: 21.2.2015, 12:35

   Hnus co? Já buď reclaimnu svůj Merchantman, nebo Carrack, pokud budu brát Oriona, abych VAT platit nemusel. Ale nemůžu se rozhodnout.

   • Autor: Erazer | Přidáno: 21.2.2015, 12:38

    Neda sa to kupit cez Belize ? 😀 Nasi politici to tak robia 😛

    • Autor: Agita | Přidáno: 21.2.2015, 14:56

     *cough* Reddit *cough*

   • Autor: Amaunet Phoenix | Přidáno: 22.2.2015, 10:34

    Easy věc.
    Založíš nový účet ( aby jsi se vyhnul těžkostem ) a zadáš jej do USA s nějakou real adresou ( to není nutné, ale ulehčí to život 🙂 ).
    VPN následně taktéž odkážeš do USA a na takovém účtu si danou loď koupíš.
    Další krok je snad jasný. Giftneš onu loď na main účet 🙂

    Není téměř jak zjistit, že jsi takovou věc udělal ( neuděláš-li botu ), není to ani trestné.
    Běžně takto od nového roku nakupuji na Kinguinu a tam ověřují pravost adresy. I přesto mám CZ i US adresu na jednom účtu jež dokonce prošla ověřením.

    !!!!! FUCK VAT !!!!!

    PS: pro lidi, kteří mají pocit, že někoho okrádají. Stačí nastavit VPN do EU země s nejnižším VAT ( 17% ) a je to 🙂

    • Autor: Lopez | Přidáno: 22.2.2015, 18:20

     Ten poslední řádek je nesmysl, radši zaplatim $21 česku než $17 luxemburku..

     Ten Tvuj postup jsem hned po zavedeni VAT testoval a ztroskotal jsem na tom, že nepřijali ani moji ČR kreditku ani muj paypal účet (verified).

     Na redditu zcela legálně koupíte $100 dárkový kupón za $105..

     • Autor: Amaunet Phoenix | Přidáno: 22.2.2015, 20:53

      VAT jde do kapsy EU, takže CZ nebo LUX, žádný rozdíl pro nikoho kromě tebe.

      Ono to projde, do adresy na paypalu nemají přístup. Jen je třeba si najít na netu reálnou adresu mimo EU a naspěrovat tím směrem změnu VPN.

      Ono to není tak easy jak to zní, ale jde to 🙂 Popřípadě stačí říci, mě se VAT už netýká 😉

     • Autor: jimmi.lc | Přidáno: 22.2.2015, 23:34

      VAT cize DPH nejde do kapsy EU ale do konkretneho statu z ktoreho sa kupuje!!!!!!!!
      V Kalifornii sa DPH za digitalne sluzby NEPLATI cize doteraz to problem nebol a pre staty mimo EU stale nie je , avsak od 1.1.2015 plati pre vsetky staty EU, ze DPH za elektronicke sluzby sa plati v state nakupujuceho a to je dovod preco sa VAT/DPH zaviedol na strankach RSI. CIG bude musiet postupovat dvoma sposobmi bud sa zaregistruje v kazdom state z ktoreho ma odberatela alebo vyuzije tzv MOSS upravu cize sa zaregistruje len v jednom state, ktory bude tzv statom identifikacie a v tomto state raz za stvrtrok prizná DPH za vsetky staty v ktorych ma odberatelov , toto DPH sa potom posle do jednotlivych statov .

 2. Autor: Avy Ares | Přidáno: 22.2.2015, 17:58

  Pekná loď to je ale asi si ju kúpim až v hre ale najprv sa nechám k niekomu najať do posádky aby som si ju obzrel 🙂

  • Autor: Lopez | Přidáno: 22.2.2015, 18:25

   Příjde mi, že je to loď vhodná spíše pro organizace než pro jednotlivce. Doufám v menší specializovanou loď v budoucnu..

   • Autor: Micaak | Přidáno: 23.2.2015, 16:43

    Dúfam, že nekecám, ale ak si dobre spomínam, ťažiť by malo ísť bars aj v Aurore, so správnymi úpravami. Len menej efektívne.

    • Autor: walltar | Přidáno: 23.2.2015, 16:52

     Jo to bylo řečeno, než byl znám systém těžení. Ale těžko říct, třeba Aurora nemá tažný paprsek, kterým si přitáhneš do lodě kusy šutru, které budou odletovat z asteroidu, který těžíš, nemá Rafinerii. Ale bez obou se člověk asi obejde. I když by musel nakládat to co vytěží ručně.

     Uvidíme jak bude těžba s takovýma malýma loděma vypadat. Celkově je těžba dělaná pro 4 lidi… takže jeden člověk v Auroře toho asi moc nenatěží. Protože by zvládnul jen 2 specializace ze čtyř. To je skenování asteroidů a potom samotnou těžbu. S nakládáním rudy do carga už by měl problém.

     Uvidíme jak to nakonec vyřeší… každopádně si myslím, že v současném systému bude na těžbu lepší Mustang (pokud půjde těžit i s takovýma malýma loděma). Ten má turret na přídi, takže by měl zvládnout si to co člověk vytěží natáhnout do nákladového prostoru.

     Otázka je ale jak budou řešit to, že ty malé lodě nemají na přídi ten masomlejnek jak Orion. To by mohl být důvod proč by člověk musel mít specializovanou loď.

     • Autor: Lopez | Přidáno: 23.2.2015, 17:32

      Takhle jsem o tom nepřemýšlel, měl jsem to za hotovou věc, že s většinou lodí s cargem těžit půjde, ale tvoje argumenty sedí. Pak by nejmenší lodí vhodnou k těžbě byl Cutlas, ten je k tomu jak stvořený.

      Ale ještě je tu možnost, že menší lodě vybavíme malým autonomním těžebním dronem, který bude pendlovat od asteroidu k našemu cargu. Otázku dronů zcela vynechali při představení mechanizmu těžby.

      Stále doufám ale ve specializovanou loď, třeba bez rafinérie, ve velikosti mezi Freelancerem a Connie. Krásně by se doplňoval s mým domovským Carrackem, který zajistí dostatek infa o asteroidech.. 🙂

     • Autor: walltar | Přidáno: 23.2.2015, 17:35

      Já ke Carrack asi vemu Oriona. Místo BMM. Takže sice nebudu mít Haulera, ale Průzkum a těžbu budu mít zařízenou. Prostě si nějak nemůžu takhle hustou loď nechat ujít.

     • Autor: Lopez | Přidáno: 23.2.2015, 18:06

      Já si byl jeho nákupem jistý, jak se ale objevily konkretní informace tak jsem si to rozmyslel. (Ve skutečnosti jsem ho koupil, protože jsem si na něj už před VAT našetřil, a protože LTI, ale do PU se mnou nepůjde). Přitom je to takový „krasavec“.

      Odradily mě dvě věci; naplnit ty obří kontejnery bude (a musí) trvat dost dlouho, představuji si hodinu i víc, a já prostě nechci přijít z práce, zapnout SC a pustit se do druhé práce v Orionu. Znám se, těžba bude pro mě zábava, ale né v pravidelných intervalech a takových dávkách.

      A za druhé, Orion je v mých očích lodí spíše pro větší organizace. Nejefektivněší způsob jeho využití, je zaparkovat jej trvale v nějakém lukrativním poli asteroidů, střídat se v jeho obsluze třeba na směny. Kolem něj nechat kroužit dva Hornety, Hullem pravidelně měnit plné kontejnery za prázdné a Starfarerem doplňovat palivo. Prostě nic pro mně.

     • Autor: cabalsvk | Přidáno: 23.2.2015, 18:23

      Hmm, keď má 315 tractor beam, čím chce rezať šutre? Oskenovať šuter a ten s obsahom rudy naložiť do carga? Nakladať celé šutre s malým obsahom rôznych surovín je neefektívne a Mustang aj cez vežu na čumáku zase nemá cargo. Jedine tractor u komárov používať na salvage pri oberaní vrakov o systémy a zbrane.
      Ešte stále som ale zvedavý ako vyriešia cargo u 300 série. Cargo sa počíta len u kontajneru, či aj s priestorom v lodi?

     • Autor: walltar | Přidáno: 23.2.2015, 18:31

      Tak máš další dva Hardpointy… Takže dáš mining lasery na křídla a můžeš řezat.

      Podle posledního infa má mít 300i kontejner jako Aurora. Ale teď ji přepracovávají, což znamená že se to může změnit.

     • Autor: cabalsvk | Přidáno: 23.2.2015, 18:51

      300 sa upravuje? Niekde som zanedbal info, dík 🙂

     • Autor: Greedy | Přidáno: 2.3.2015, 16:09

      Je možné že viaceré lode si budú môcť rafinériu zabudovať ako modul, napr. Starfarer alebo Caterpillar, takže malé lode naťažia a dopravia k rafinérii, a keďže budú malé, dostanú sa hlbšie do asteroidového poľa a aj k vzácnejším a drahším rudám. Neviem si dosť dobre predstaviť ako bude Orion manévrovať uprostred pohyblivých asteroidov a ešte efektívne ťažiť laserom. Skôr ho vidím ako veľkého žrúta na okraji poľa a odtiaľ bude ťažiť všetko zaradom.

 3. Autor: Lopez | Přidáno: 24.2.2015, 00:20

  Sice mimo téma, ale možná bude někoho zajímat, že od pátku bude v prodeji Cutlass Blue..

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum