Star Citizen 2.6.2 vypuštěn

Autor: walltar | Přidáno: 2.4.2017 Kategorie Novinky

V pátek byl vypuštěn nový, z pohledu obsahu, menší patch. Co najdete nového ve hře, si přečtěte v článku.

Patchnotes zde.2.6.2 je primárně zaměřen na opravy bugů, dále byla implementována technologie mega mapy, která pomůže s načítáním v SM a AC, byly provedeny updaty v netkódu a do hry byl přidán Drake Buccaneer.

Váš launcher by měl ukazovat „2.6.2-521494-c“ a je doporučeno smazat USER složku, kterou najdete v adresáři, kde máte instalovanou hru. (defaultně v „C:\Program Files\Cloud Imperium Games\StarCitizen\Public)

Do hry byla také opět přidána podpora nestandardních rozlišení, jako například monitorů s 21:9 poměrem stran. Dále byl znova aktivován TrackIR.

Hlavními změnami pod kapotou je uvedení Mega Mapy, která zajistí rychlejší načítání při změně map. Zatím je aktivována je u Star Marine a Arena Commanderu a zajistí rychlejší změnu módů a map. Druhou změnou je zavedení Serializovaných Proměnných, jedná se o změnu systému, který měl za úkol komunikovat mezi klienty. Nový systém má menší pravděpodobnost ztráty dat a tím efektivně snižuje lag.

Arena Commander dostal řadu menších oprav. Například se vám nebude v helmě zobrazovat FPS radar, lodní hologramy zase fungují při vybavování lodě, a pokud jste pozváni do privátního souboje uvidíte tlačítko zpět.

V závodním módu se změnilo číslování checkpointů (začíná od jedničky, namísto od nuly), uvaděč vám nebude po čtvrtém checkpointu říkat, že letíte špatným směrem, a chyba, která umožňovala dostat velké množství REC byla opravena.

Star Marine obdržel také řadu menších změn,  jsou to například „+25 headshot“ bonus a last stand nyní potřebuje 6, namísto 8, hráčů ke startu. Spawn pointy na mapě „OP Station Demien“ byly upraveny, FPS radar se orientuje podle hráče a ne podle země, a audio pro „cooking grenade“ je rozpoznatelnější. Hráči by se také neměli připojovat do her, ve kterých zbývá méně, než polovina času.

Dále můžete očekávat menší úpravy prostředí a audia. Odpočet startu zápasu by neměl hrát 2x, několik kolizních problémů na obou mapách bylo vyřešeno a už se nepropadnete mapou, při skákání z některých schodů.Novou lodí pro tento patch je Drake Buccaneer, jedná se o malý a mobilní stíhač. Tato loď má na svou velikost více zbraní, než Avenger, nebo Gladius, ale má slabší pancíř, než F7A Hornet a mnohem méně raket, než Aegis Sabre. Tento stíhač může být udržován letuschopný i při těch nejhorších podmínkách a tak je vhodný pro piloty operující na okrajích UEE.

Pokud máte o Buccaneera zájem, můžete si jej, a další lodě od firmy Drake Interplanetary, koupit v akci, která trvá do 10. 4. zde. A pokud nejste rozhodnutí, tak se podívejte na ship upghrades, kde najdete množství limitovaných upgradů za 0 USD.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum