Star Citizen 2.6 – vypuštěn

Autor: walltar | Přidáno: 26.12.2016 Kategorie Novinky

Den před štědrým dnem CIG vypustilo patch 2.6, tento patch se zaměřuje hlavně na balanci, přidává do hry Star Marine a mnoho vylepšení do FPS a AC.

Anglické patchnotes.


Star Marine

 

SM je FPS obdoba Arena Commandera. Je to nový herní modul, který se zaměřuje jen na FPS boj. Najdete v něm dvě mapy a dva herní módy. Elimination, což je FFA a Last Stand, ve kterém zabíráte control pointy.

SM obsahuje množství updatů pro FPS systém Star Citizena. Od nových animací až po granáty, úskoky a bojové emoty. Dále přidává možnost vykrvácet, pokud vám někdo dostatečně poškodí končetinu a pokud nepoužijete medipen.

Arena Commander

 

Do AC přibyl nový mód a celý AC doznal změn, které by měly vést k lepší balanci. V privátních hrách si také můžete zalétat s Constellation, Caterpillarem a Retaliátorem.

Nepřátelé ve specifických módech (Vanduul Swarm, Pirate Swarm, Squadron Battle, Battle Royale) dropují pickupy, které zahrnují palivo pro afterburner, opravu lodě, rakety a náboje.

Pirate swarm je nový mód podobný Vanduul Swarmu, který vás postaví prosti lidským lodím Star Citizena. Pokud máte zájem o Glaive tak se vám po dokončení Vanduul Swarmu otevře možnost koupit jednu z 1500 kusů. A pokud porazíte Pirate Swarm, tak dostanete možnost si koupit jeden z limitovaných Caterpillarů s pirátským skinem, na toto máte 2 týdny.

Nové lodě a úpravy letového modelu.

 

Do hry bylo v tomto patchi přidáno 8 lodí a variant, letový model prošel masivními změnami a všechny rakety, držáky pro rakety a protiopatření byly přebalancovány.

Letový model dostal řádku změn, například to bylo snížení SCM rychlostí a akcelerací všech lodí, přidání nového módu Afretburneru (zvýší rychlostí limit a akceleraci hlavního motoru), boostu (zvedne akceleraci manévrovacích trysek) a odstranění cruise módu (nahrazen AB) a precision módu (nahrazen landing módem).

Hra také dostala nový systém paliva. Všechny trysky spotřebovávají palivo. AB a Boost zvyšují spotřebu.

Lodě, které byly přidány, si můžete prohlédnout v originálním článku, jedná se o Caterpillara, Heralda, 85X, a o varianty Sabre Comet, Gladius Valiant, Avenger Titan, Hornet Wildfire, Vanguard Hoplite.

Do hry byly také přidány nové rakety a raketové nosiče. Hlavní změnou, které si všimnete, jsou nosiče, které mají unifikované označení. Označeny jsou 3 čísly. 1. číslo je velikost hardpointu, kterou potřebujete k osazení nosiče. 2. číslo označuje množství raket, které můžete osadit. 3. číslo vám prozradí jakou velikost raket osadíte.

Takže například Behring MSD – 341 vám na S3 pylon umožní osadit 4x S1 raketu

Nové rakety, zbraně a nosiče si můžete prohlédnout zde.

Další.

 

PU

– Ol’38 bar byl přidán do Grim Hexu.

– Crusader má několik nových lokací a novou ICC probe misi.

– Asteroidové pole kolem Yely je hustší a obsahuje nové salvage lokace.

Refactor Lobby

– Nové menu bylo implementováno.

– Hra obsahuje novou sekci pro úpravu výbavy lodě pro AC.

– Updatované leaderboardy pro AC a SM.

Nový systém kamery pro 3. osobu.

– TP kamera byla vylepšena. Hráči si mohou vybrat velikost čočky a ofset kamery pro vytvoření zajímavých obrázků.

Nový Engine

Ve 2.6 si také všimnete, že SC začal používat Lumeryard od Amazonu.

Kompletní post od Chrise najdete zde.

Lumeryard je engine od Amazonu, který je založený na stejné verzi CryEnginu, jako SC. Na rozdíl od základního CryEnginu se ale zaměřuje na cloud a MMO. Přechod na nový engine tak zabral dvěma lidem asi jeden den práce. Žádná z úprav, kterou CIG udělalo na své verzi CryEnginu nebyla ztracena. V budoucnu se budou featury lumberyardu používat pro lepší online zážitek.

 

  1. Autor: spoock | Přidáno: 27.1.2017, 09:11

    Jak to vypadá s fórem? Pečete na to nebo se čeká na Spectrum?

    • Autor: walltar | Přidáno: 27.1.2017, 16:50

      Nahodí se, ale nebyl na to tento týden čas. Hned jak to pude tak ho Aidam rozjede.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum