Kallis

Kallis systém je stále ve vývoji. Všechny planetární útvary se neustále formují a ochlazují. Není to vůbec dobré místo pro kolonisty a s vyjimkou neobvyklé koncentrace vzácných kovů ani pro obchodníky. Ale vědecká komunita tento systém velice bedlivě sleduje. Tato soustava nemá žádnou stálou populaci a ani zastoupení v UEE senátu. A jako takový jej oficiálně řídí Imperiální vědecká komunita.

Průzkum čislo DXP-55.7c poukázal na zajímavou podobnost při formování Země a Kallis IV. Výzkumné týmu sledují 23. hodin denně planety z orbitálních stanic a za pomoci bezpilotních letounů a tato práce je pro vědce velmi napínavá. Tento potenciální výzkum pro studium. Jak se formuje Zemi podobná planeta je velice vzrušující. Ale všechny zúčastněné strany vědí, že bude trvat desítky až stovky tísíc let než budou získána všechna potřebná data. Obchodníci na černém trhu by měli vědět, že lidé na stanicích mají zájem o mnoho věcí, které jim ukrátí čas při výzkumu.

Kallis VII je plynným obrem, a označen jako možná budoucí čerpací stanice. Prozatím je zde vybudována mala Lagrange základna. Ale do budoucna se věří, že se z Kallis stane nové přestupní místo pro další expanzi v této části galaxie. Rozvážným investorům bychom doporučili velice rychle nakoupit v tomto systému pozemky.