Cathcart

Systém Cathcart je znám po celém vesmíru jako území pirátů, i když se tento fakt snaží UEE bagatelizovat. V sektoru Cathcart nenaleznete žádnou planetu. Celá oblast je obří skládkou vytvořenou lidmi. Na tomto smetišti můžete narazit na staré vraky, na technologii která byla zastaralá již před několika generacemi a radioaktivní odpad. Jediné pravidlo, které pro tuto část sektoru platí: Území mezi jump-pointy musí zůstat volné.

Jak se říká: Pro někoho odpad, pro jiného poklad. A tak si obyvatelé Cathcartu postavili svá obydlí ze zdejších vraků lodí, orbitálních platforem a čehokoli co se dalo natlakovat. Toto prostředí vytvořilo jedinečnou subkulturu, ale pro vysoký počet pirátů, pašeráků, žoldáků, nájemných vrahů a jiných pochybných existencí, nebude moci být v dohledné době tato oblast prozkoumána antropology.

Největší takto vytvořený svět se jmenuje Spider. Tento útvar je vytvořen ze spojení obrovského množství opuštěných válečných lodí UEE, které jsou porůznu spojené se starověkou koloniální lodí a takto tvoří obrovské místo pro život. Všem návštěvníkům je doporučeno nesundávat si svůj skafandr a permanentně jej mít zapnutý, jelikož některé oblasti světa Spider jsou ve špatném stavu a kdykoliv se může stát, že dojde k dekompresi.

Pokud nejste vybíravý z jakého století jsou díly pro vaši loď, je Cathcart systém Cathcart skvělé místo pro vaše nákupy..

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si článek o spideru.