Chronos

Chronos je známý díky nechvalně proslulému projektu SynthWorld (uměle vytvořený svět). Díky jeho rozlehlosti a prázdnotě byl vybrán pro tento účel. Jediné planety, které jsou tu k nalezení jsou Chronos I a Chronos II, které jsou velmi blízko slunci a proto neobyvatelné. Po velké katastrofě byly planety ve zbytku systému zničené a tak se naskytla optimální možnost umístit projekt SynthWord v obyvatelné zóně tohoto systému, aniž by mohlo dojít ke srážce s jiným velkým tělesem.

 Když celý projekt započal, byla zde velká dopravní síť, ale po čase, nadšení a hlavně peníze začaly docházet. Některými považovaný jako zbytečně velká finanční investice na úkor ostatních projektů. Nyní SynthWorld zůstává jako napůl nedokončený nesmysl. Aniž by někdo věděl jestli nebo kdy bude dokončen.

 Ačkoliv jeho sláva poklesla. Je SynthWorld stálé výborným místem pro obchodníky, pro vyložení nezpracovaného materiálu. Za ten pravý úplatek mohou dodavatelé přivézt těžké kovy, stavební stroje, pracovní sílu a prodat jí za přemrštěné vládní ceny. Varování těm, kteří jsou na špatné straně zákona. Toto není dobré místo pro ilegální obchod. Jelikož na Chronosu má za stálou základnu 118. elitní flotila UEE. Kromě času, kdy provádí své úkoly někde jinde.