Fora

Pro nedostatek popisu je Fora známa jako systém pirátů v prostoru UEE – jediná svého druhu. Nachází se zde hlavní planeta Hyperion, se starou zaprášenou základnou. Během let se Fora rozvinula do bezpečné zóny obývané outsidery a Banu. Piráti, pašeráci a horší tento systém nazývají svým domovem a ve velké míře ignorují policejní hlídky.

Problém s teraformací způsobil, že se planeta topí v neustálé prachové bouři (HyperClay) I když tyto prachové částice pokrývající téměř celý povrch jsou chudé na obsah křemene a pro těžební společnosti je považován za nezajímavý pro jejich obchody. Hyperion má jedinou přistávací plochu, která se jmenuje Shoel s prakticky žádným exportem. Pokud jste na útěku je to výborné místo pro úkryt – lovci odměn se tu objeví málokdy.

Ostatní světy v systému jsou mrtvými planetami bez využití, ale mohou poskytnout výborný úkryt pro větší vesmírné lodě. Fora má ještě jeden zajímavý bod zájmu. Je to asi nejbezpečnější oblast kudy se nepozorovaně dostat do prostoru ovládaném Banu. Díky tomu je pravděpodobné, že zde narazíte na velký počet pašeráků i v okolních systémech a nebo na speciální jednotky UEE.