Geddon

Geddon-TatKo03low_thumbSystém Geddon náleží protektorátu Banu. Nachází se dva skoky za Perryho linií. Je zde jediná planeta jménem Tat’Ko. Tat’Ko je nehostinou vysoce vulkanickou planetou. Není to zrovna místo, kde by se měli zdržovat lidé. Určitě ne bez svého skafandru, ale je to ideální prostředí pro Banu.

Díky neustále chrlícím podzemním sopkám má Tat’Ko jako hlavní export: černé sklo pro výroba systémových obvodů a šedý olej. Nazývaný též jako krev planety. Jež se využívá jaké mazivo pro motory vesmírných plavidel. Produkty mající originální známku „Tat’Ko Seal“ , která potvrzuje jejich místo původu. Jsou vysoce uznávaným artiklem po celém vesmíru.

S nejlepším počasím s jakým se můžete na Tat’Ko setkat v jakýkoliv průměrný den jsou smrticí turbulence. Proto jsou města uzavřené v masivních štítech a umístěné hluboko pod povrch planety. Přezdívanými cestujícími z UEE jako ”jehlany” kvůli jejich podobnosti s masivními hřeby.Přistání na jejich věžích může být velice obtížné. Havárie lodí jsou tu zcela běžné.

Polární oblasti jsou zdrojem látky zvané bad-ice. Vysoce ilegální kombinace zmrzlé vody a smrtícíh jedů.