Kellog

Kellog II. (Xis) byla určená UEE podvýborem pro rozvoj a expanzi jako rozvojový svět primitivního druhu. Je to ráj porostlý bujnou džungli. Kdyby nebyla označena za rozvojovou planetu, stala by se výborným místem pro kolonizaci. Na povrchu existuje malý trh s léky a jiným organickým materiálem spojený s velkým rizikem při jeho získávání. Flo-pets která se zde nachází a která způsobila takový modní rozmach ve vyšších vrstvách společnosti, zde bylo zpočátku zakázáno chytat.

 Další významnou planetou systému je nechvalně známou jako QuarterDeck neboli vězeňský svět s maximálními bezpečnostními opatřeními a stal se domovem pro stovky tisic nejhorších trestanců. UEE zaměstnává odsouzence na QuarterDeck  v rafinerii na zpracování antihmoty a jelikož jsou tak výkonný, tak je vyrobené palivo docela levné, ale cena surovin se tím zvýšila. Lovci odměn by měli vědět, že důstojníci tu zaplatí rozumnou cenu za zajaté zločince.

D&E zákon zaručuje, že s ostatními planetami systému se nesmí manipulovat. Je tu jen limitovaný těžební průmysl a průzkumné expedice. Malá armádní posádka policie a strážců na QuarterDeck zajišťuje, aby nikdo nezasahoval do vývoje na Kellog II. Zatkla by každého, kdo by se k nim chtěl přiblížit.