Kilian

Kilian je to místo, kam se chodí mladí vojáci učit umění války a kam se stáří vojáci vracejí zestárnout. Pro ně a téměř všechny Lidi, je to symbol armády UEE. Nachází se v srdci Říše, jeden skok od Terry a je domovem stovek vojenských kasáren, tréninkových budov, loděnic a podpůrných továren. Ekonomika Kilianu je kompletně založena na masivní vojenské přítomnosti, s továrnami na výrobu zbraní a lodními designery nabízejícími jejich návrhy. Někde mezi loděnicemi u Námořní Stanice MacArthur k velitelství Mariňáků na Corinu, by měl být Kilian nejbezpečnějším místem v galaxii… pokud jsi na správné straně zákona. Kilian byl objeven již v raných lidských expanzích do galaxie. Přestože nikde nebyl konkrétní plán vybudovat systém specificky jako vojenskou základnu, přirozeně se tak vyvinul z předsunuté základny v prvních dnech zkoumání. Dnes je nejvýznamnějším velitelstvím v galaxii díky tomu, že se moc přesunula směrem do oblasti kolem Terry. Jen armáda UEE nechává své formální velitelství na Zemi, Námořnictvo a nejvyšší velitelé Mariňáků nyní dávají směr vojákům a kurz lodím z opevněných základen ve městech v systému Kilian. Jako zajištění rozvoje vytvořil Kilian velké civilní obyvatelstvo, které je plně zastoupeno v Senátu UEE.

Tři Sestry

Tři první planety v Kilianu jsou trpasličího typu a jsou známy pod názvem Three Sisters (Tři sestry). Sestry obíhají blízko k hvězdě a jsou to v podstatě neobyvatelné skály. Omezené metalurgické zdroje se těží na nejmenší planetě sester, Kilian III. Většina plochu planet je spíše používána jako cvičná střelnice pro UEE a na jejich povrch nese stopy stovek let antihmotových a jiných výbuchů.

Magma

Kilian IV je primární těžební stanoviště v celém systému. Jak jméno (které zvolil zvláště nenápaditý průzkumník) indikuje, Kilian IV je pokrytý super-žhavými kovy a je velmi vulkanicky aktivní. Země na Magmě není stabilní a tak těžaři operují létající plošiny, které jsou schopné přesouvat masivní rafinerie z místa na místo.

MacArthur

Domov UEE Navy (námořnictva UEE) a rodiště úderné lodě třídy Bengal! MacArthur (pojmenováno po slavném armádním generálu předchozího tisíciletí, ve kterém by námořník hledal zábavnou ironii) je domovem největší lidské námořní základny v galaxii. Toto je místo, kde desítky tisíc námořních pilotů trénují každý rok a kde jsou plánovány a koordinovány všechny hlavní námořní cvičení. Planetu obíhá nespočet míst ke kotvení a suchých doků v několika vrstvách.

Největší lodě známé po celém vesmíru, včetně Bengalu, jsou konstruovány ve vesmíru kolem MacArthura. Na legální straně mohou obchodníci přivézt k opracování rudy, zbraňové komponenty, generátory štítů tisíce jiných dílů potřebných ke konstrukci větších lodí. S černým trhem na MacArthurovi se dá také zbohatnou, avšak mějte se na pozoru. V systému Kilian je více aktivních námořních hlídek, než kdekoliv jinde na této straně vanduulské linie.

Osha

Osha je malá teraformovaná planeta, která je domovem mnoha rodin vojáků a podpůrných osob pro vojenskou populaci v systému. Je to klidný svět, na jejímž povrchu stavitelé budují nové domy pro statisíce manželů, manželek a dětí armádních osob, kteří byli přiděleni někam do systému nebo vysláni na mise k dalekým hvězdám. Na Oshe je možný i nějaký zisk z obchodu, protože zdejší populace obecně preferují luxusní zboží ze zbytku vesmíru obydleného lidmi.

Keene

Keene je dalším civilním světem, o něco větším než Osha. Na rozdíl však od Oshy, je Keene doménou vojensky-orientovaných korporací a podniků. Pokud má výrobce vojenskou smlouvu, můžete se vsadit, že má hlavní kancelář někde na Keene. Výrobci soupeří o místa pro továrny, protože továrna v systému je mnohem efektivnějším dodavatelem. To znamená, že bez ohledu na zdroje, od toaletního papíru hvězdných lodí po lodní přepážky je téměř vše vyrobené zde. RSI a Anvil Aerospace si zde udržují své předváděcí sály, které mohou navštívit i civilisté.

Kilian VIII

Kilian VIII je oceánský svět s otevřeným tajemstvím: je velmi toxický. Co se z oběžné dráhy zdá jako tropický ráj, je ve skutečnosti koule s vysokou hustotou tekutiny skládající se z vody, amoniaku a dalších těkavých kapalin. V současné době neexistuje žádný skafandr, který by byl schopen uchránit člověka na povrchu a dokonce i většina lodních trupů se rozpustí i při minimálním kontaktu.

Corin

Smrtící ledový svět, který používají Mariňáci UEE jako své hlavní velitelské středisko, ubytování a trénování. Posetý ledovými tundrami a rozeklanými skalními jeskyněmi, je Corin technicky mimo zelenou skupinu v systému. Mariňáci udržují masivní podzemní základny, ale všichni nováčci musí přežít šesti měsíční pobyt na povrchu planety. Mariňáci, kteří nejsou v poli, se účastní stálých válečných cvičení. Corin je jednou z nejlépe zabezpečených planet v galaxii, s letadlovou lodí Mariňáků, která zabraňuje nepovoleným pokusům o přístup. Nejlepší možná rada: nepřibližujte se!

Vnější planety

Kilian X až Kilian XIV jsou neobyvatelné. X má tenkou atmosféru a husté minerálně-bohatý povrch. Těžební práva k planetě jsou v současné době uzavřeny v probíhající soudní bitvě. Masivní armáda v regionu zabraňuje pokus o těžbu i těm nejodvážnějším těžařům. Kilian XI je plynný obr, který se používá především jako „čerpací stanice“ systému. Automatické sběrné platformy obklopující planetu, shromažďují suroviny pro loděnice UEE. Kilian XII, XIII a XIV jsou malé, v podstatě mrtvé světy malého zájmu. Kilian XIII někdy někdo nazval: „strašidelnou planetou“, to mají na svědomí impozantní křemenově-kouřový povrch, který není možné vidět nikde jinde v galaxii.