Odin

Odin je jeden z nejstarších systémů navštívený lidmi. Před padesáti tisíci lety byl tento systém velice podobný Zemi nebo Terra sektoru. Bohužel v tu dobu zkolabovalo jeho slunce a změnilo se v bílého trpaslíka, kdy zanechalo své planety v ledovém sevření.

Odin II je malou planetou patřící ke skupině obyvatelných. Můžete zde narazit na dočasné UEE “Deep Freeze” expedice a díky nedostatku přežívající vegetace se stal ideálním místem pro zbraňové laboratoře. Pašeráci se občas rozhodnou na Odinu II usadit, ale jejich pobyt je nestálý. Na Odinu je příliš chladno i pro piráty a nájemné zabijáky.

Měsíc Odin II, Vil,i se stal testovacím územím soukromých firem, pro testování zbraní. Díky tomu zde vyrostl černý trh se zbraňovými technologiemi. Hodně z toho je odpad, ale piloti hlásí že je tu možno narazit na občasnou nabídku na odkup přebytků z armádních skladů.

Nachází se zde i hustý asteroidový pás. Pravděpodobný zbytek planety, která nepřežila kolaps hvězdy. UEE zde zakázala oficiálně těžit, ale nevykládá mnoho prostředků na dodržování tohoto zákona. Pole je z většiny nezajímavé, ale někteří horníci prohlašují, že tu narazili na bohaté úložiště drahých kamenů, které z jejich výletu udělali lukrativní cestu.

Odin IV je plynný obr a domovem čerpací stanice a palivových skladů dotovaných UEE. Palivo je zde velice levné na tuto část galaxie, ale ubytování tu je spíše spartanské.

Známé jump-pointy jsou zde na Baker, Helios a Osiris.