Pyro

Pyro je systémem bezpráví s jasnou centrální hvězdou procházející prodlouženou fází novy. Slunce Pyro prošlo fází novy již dlouho před tím, než lidstvo dokázalo cestovat ke hvězdám. Je jen velmi málo známo jak vypadal tento systém před touto událostí. Zůstalo jen 6 spálených planet, z nichž žádná není schopna podporovat život. Každá z planet tohoto systému je v určitých fázích rozpadu. Kdy Pyro IV po dopadu velkého meteoritu byla vymrštěna ze své oběžné dráhy a pomalu se přibližuje k plynnému obru Pyro V a bude zničena při jejich střetu.

K dispozici je velmi málo zajímavých bodů o tomto systému. Na všech planetách byla provedena rychlá těžba zbývajících drahách kovů krátce po objevu. Pyto V slouží jako průměrná čerpací stanice ,v nejlepším případě (atmosfera je chudá na vodík).

Neznáme osoby vystavili záhadnou orbitální stanici na oběžné dráze Pyro VI, jež je také neobyvatelnou, ale nejméně poškozenou planetou. Důvod stavby této základny je stále neznámý. Jedinými současnými obyvateli jsou piráti a jiní kriminálníci užívající si prostor bez zákona.

Varování pro cestovatele: Let tímto systémem bez dostatečného stínění lodě je riskantní. Vesmírná plavidla jsou okamžitě poškozeny zbytky této vybuchle hvězdy.