Ten for the Chairman – cz titulky

Autor: walltar | Přidáno: 14.3.2014 Kategorie Novinky

Vítám vás u dalšího dílu Ten for the Chairman s CZ titulky.

Pokud na sledování nemáte čas, tak jsem pro vás opět připravil krátký výtah otázek a odpovědí.

1. Přemýšlel jsem, když jsou naše postavy legální občané UEE, budeme moct volit zákony, které se bude senát snažit prosadit?

Nebudeme moci volit přímo zákony, ale v CIG by nám chtěli umožnit volit senátory. Každý senátor by potom měl vlastní osobnost a podle ní by se schoval. Tohle umožní lidem dělat menší změny ve velkém příběhu SC. Například volba militantního, nebo izolacionistického senátora. Díky tomu si hráči budou více připadat jako součást žijícího vesmíru, jako součást lore.

Další věcí, kterou by v tomto směru chtěli v CIG podniknout jsou game masteři, kteří budou cestovat vesmírem a psát zprávy o zajímavých věcech, které se zrovna dějí. Například velká bitva dvou hráčských organizací.

2. Chrisi, pokud by si nedohlížel nad celým projektem, jakou roli by si chtěl?

Tak Chris se vidí jako Vedoucí designer, nebo Vedoucí programátor. V minulosti už dělal všechno, v začátcích jeho kariéry se hry nedělali s týmy čítajícími stovky lidí, takže jeden člověk musel mít mnohem větší záběr.

3. Jak se bude zlepšovat serverová technologie po vypuštění hry, uvidíme potencionálně měně větších PvP instancí? Více hráčů na instanci?

Ano, celá serverová technologie není omezená přesným počtem hráčů, její omezení je v množství přenosu dat a ve výkonu našich PC. Takže jak se tyto věci budou zlepšovat, tak nebude problém upravovat množství lidí v instancích.

4. Všiml jsem si, že jsi v Občanských záznamech UEE číslo 5. Kdo jsou čísla 1-4?

Chris byl číslo 4, ale web tým ho povýšil na číslo 1. Ostatní byli 1. Admin Prime, 2. Site admin, 3. Ben Lesnick.

5. Můžeš nám říct víc o FPS části SC? Bude to střílečka z první osoby, nebo boj ze třetí osoby s tab targetingem?

FPS část SC bude určitě z první osoby. Celá hra je postavená na CryEngine, což je FPS engine. Jestli vůbec budeme moci přepnout na pohled ze třetí osoby nebylo zatím rozhodnuto, ale pokud to půjde bude to asi jako u vesmírné části hry pohled jen na prohlížení naší postavy. Více se dozvíme někdy po DFM.

6. Bude možné ovládat lodě na dálku? Pokud mám dva transporty a chci vzít oba na misi bude je možné je propojit?

Tohle možné nebude, budeme si ale moci najmout NPC, nebo Hráče aby naše lodě pilotovali. Může se ale stát, že takové NPC, nebo Hráč nebudou v pilotování zrovna 2x dobří.

7. Budeme mít technický náhled našich lodí? Abychom mohli chodit kolem lodě v hangáru a viděli skrz loď všechny systémy?

Něco podobného asi bude fungovat v našem Mobiglas, bude to vlastně systém rozšířené reality, který nám umožní dělat věci jako fitování lodě, ovládání jejich systémů a pokud se přes průhlednou holo obrazovku mobiglass podíváme na loď tak se zobrazí silueta a zvýrazní se lodní systémy.

8. Budeme mít důvod létat menší, než maximální rychlostí?

Ano, při menší, než maximální rychlosti budete moci dělat ostřejší zatáčky, nebudete spotřebovat tolik paliva a součástky vaší lodě nebudou tak namáhány. To sníží například náklady na opravy.

9. Jak jsi spokojený s CryEnginem? Existuje něco, co by bylo ve tvé „dream verzi“ SC, co s ním nepůjde vytvořit?

Chris je s CryEngine spokojený, před CIG jsou sice výzvy které se pojí s úpravou CryEngine pro vesmírný simulátor, ale Chris věří, že se jim všechno povede. Jeho dlouhodobý cíl je například hladký přechod z vesmíru na planetu.

10. Jak bude fungovat Chat systém? Jak budeme komunikovat s jiným hráčem, kterého potkáme ve vesmíru? Bude to Voice chat, text chat, nebo obojí?

Budeme mít jak voice chat, tak text chat. Člověk, kterého voláte bude muset přijmout vaše volání aby se omezila hrozba spammu. Ve hře asi taky bude „live driver“, který přenáší pohyby vaší tváře na vaši postavu ve hře pomocí webkamery. A taky realtime zvukové filtry, které upraví váš hlas.

 

Tak to je z 10 for the Chairman vše. Pokud vás zajímají další videa, podívejte se na náš youtube kanál.

 

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum