TRACKER: Bezpečnost Zbraní

Autor: walltar | Přidáno: 7.5.2014 Kategorie Spectrum Dispatch

Jak už CIG říkalo, tak i v lore článcích se můžeme dozvědět ledasco zajímavého o herních mechanikách. Například v posledním článku Tracker se dozvíte jak asi budou fungovat pojistky zbraní při vstupu do bezpečných systémů.

ThiefTaker_FI_3_Crop

Vítejte zpět lovci. Tady Garrett Coliga s dalším nášupem Trackeru, oficiálního zdroje ohledně odměn Bounty Hunterské Guildy a dalších informací. Dnešní epizodu vám přináší CenterMass, vaše řešení pro ofenzivní a defenzivní potřeby. Zastavte se v některé z jejich poboček a dostanete informace o nejnovějších nabídkách od výrobců kterým jste si zvykli věřit.

Za chvíli si budeme povídat s Callum Ringi, ale napřed máme několik pozdních přírůstků do HotSheetu této epizody.

Prvním je Marshal Theodore. Je to jeho první přečin, Odměna byla vypsána CCB. Vypadá to jako „Fugi Run“ chlapík si vzal půjčku a teď neplatí. Pravděpodobně nízká hrozba, ale buďte opatrní, pravděpodobně je vyděšený a nervózní. Theodorovi poslední známé lokace jsou Magnus, Nexus, potom nic.

Další… hmm… tohle vypadá jako chyba tisku, ale můj producent přísahá, že není. Obnovená odměna byla vydána na členy sítě Orion. Naposledy jsem zaslechl, že všichni byli zabiti osobně a profesionálně Mariňáky, ale asi ne. Odměna byla podána na Elysiu, takže myslím, že jejich vzkříšení je taky přestěhovalo do nové části vesmíru.

To je prozatím vše. Nezapomeňte se obrátit na vaši místní Guildu, nebo na policii pro kompletní list dostupných odměn a zkontrolujte si odměnu před konfrontací uprchlíka, protože odměny mohou být zrušeny. Všechny případy musí být uzavřeny licencovaným členem Guildy s čistým listem.

Dobrá. Chtěl bych vám představit našeho dnešního hosta. Začal sloužit v milici Lago v 17 letech. Po třech letech specializované služby byl najat místními policejními silam, kde sloužil s vyznamenáními po dalších deset let, než přešel do Advokacie, kde je do současnosti. Dovolte mi představit Calluma Ringiho.

Callum Ringi:Ahoj, Garrette to bylo celkem úvod.

Pěkná kariera. Takže čím se zabýváš v Advokacii?

Callum Ringi: Většinu mé kariery jsem byl polním agentem. Asi před sedmi lety jsem byl postřelen při razii na Prime, takže mě přesunuli za stůl. Teď se zaměřuji na bezpečnost systémů.

To je něco jako bezpečnost hranic?

Callum Ringi: Ne… vlastně, částečně. Je to většinou teoretická práce analyzování kriminálních údajů a hledání lepších způsobů jak udržovat pořádek na obchodních tepnách.

A tohle je Armistice iniciativa?

Callum Ringi: Ano. Už několik let, Advokacie spolupracuje se Senátem a znepokojenými členy zbraňového průmyslu na minimalizování kapacity pro násilí v bezpečném vesmíru, ať už záměrného, nebo ne.

Jak?

Callum Ringi: No, je akceptovaným faktem, že většina lodí má nějakou výzbroj. I když UEE není proti vlastnictví těchto zbraní, přináší to zajímavý hlavolam pro oblasti, které se snaží udržovat bezpečnost. Pokud mohou všichni střílet ze zbraní kdykoliv se jim chce, dělá je to bezpečnějšími, nebo ne? Iniciativa Armstice experimentuje s novým systémem, který by automaticky aktivovala bezpečnostní pojistky při vstupu do bezpečného systému. Teorie je, že to odradí od eskalace násilí a zároveň chrání před nechtěným výstřelem.

Se vší úctou, to co naznačuješ, zní dobře v teorii, ale mám pocit, že to nebude tak jednoduché.

Callum Ringi: To je proč jsem tady Garrette, chtěli bychom se spojit s profesionály a slyšet jejich pohled na potencionální problémy.

Tak to si pohodlně usaď. Zaprvé se mi nelíbí, že mi někdo vezme kontrolu nad zbraněmi. Co když objevím klienta, který se skrývá v systému? Mám ho odzbrojit svou osobností?

Callum Ringi: Nikdy by si nepřišel o kontrolu. To je důležitá věc na kterou je potřeba pamatovat. Je to jen pojistka, můžeš ji odpojit.

Tak jaký je smysl systému?

Callum Ringi: Tak pokud ho odpojíš, systém prostě upozorní lodě v okolí, že tvoje zbraně jsou aktivní.

Potom by oni aktivovali svoje zbraně, kdybych chtěl střílet.

Callum Ringi: Pravděpodobně, ale pokud nezačneš střílet, tak se nemáš čeho bát.

Pořád mi není vlastně jasné, čemu se tohle snaží zabránit.

Callum Ringi: Doufáme, že to pomůže identifikovat ty s nepřátelskými záměry a taky že to pomůže zabránit náhodnému výstřelu. Je to obrana, kterou slyšíme u soudů až moc často.

Sorry, Callume. Pořád se mi to nelíbí, ale vrátíme se k tomu za chvíli po těchto krátkých zpráv od našich sponzorů. Takže vydržte, pokud můžete. Pokud ne, tak buďte opatrní a hlídejte si záda.

  1. Autor: Chromozom | Přidáno: 7.5.2014, 12:01

    CHytře vymyšlené 😀 to bych asi nevypotil

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum