Update: Shroud of the Avatar & kuše

Autor: Net | Přidáno: 30.3.2014 Kategorie Novinky

Zdravíme Občané. Nejspíš jste již slyšeli o Shroud of the Avatar, hře od Richarda Garriota, tvůrce Ultimy. Chris Roberts a Richard Garriot se znají již delší dobu a podobně jako v minulosti se stále vzájemně podporují a odkazují na sebe navzájem ve svých hrách. Lidé, kteří podpoří jak Star Citizena, tak Shroud of the Avatar mají šanci získat speciální vybavení. Jelikož brzy (7. dubna 2014) vyprší možnost získat některé bonusy za včasné přispění pro Shroud of the Avatar, přinášíme vám několik tipů (dole) jak ušetřit a překlad článku na RSI s podrobnostmi o speciální kuši. Originální článek naleznete zde.13571-Shroud-Of-The-Avatar-Crossbow-Update_Crossbow_6shot_600


Zdravím Občané,
WIP: Star Citizen kuše
V loňském roce jsme slíbili, že každý občan, který podpořil crowdfundingový projekt Shroud of the Avatar Richarda Garriotta, obdrží kuši inspirovanou SotA pro použití v FPS části Star Citizena. Obdobně Shroud of the Avatar tým slíbil, že unikátní artefakt ze světa Star Citizena se objeví pro první podporovatele jejich hry. Tým SotA nedávno odhalil svou vanduulskou dřevcovou zbraň, založenou na našem koncept artu vanduulského bojovníka (zobrazenou níže).
Box na náboje do kuše
To není všechno: rádi bychom potvrdili, že na kuši Star Citizena se stále pracuje, a objeví se, až bude spuštěn odpovídající modul. Nyní si můžete vychutnat svůj první pohled na náš současný WIP model zbraně, včetně šipek a muničního boxu!

Zájemci o získání kuše Star Citizena tak ještě mohou učinit, stačí jen podpořit jak Star Citizen, tak Shroud of the Avatar (zakoupením pledge „Immortal Adventurer“ nebo vyšší). Ujistěte se, že si pospíšíte, pokud chcete získat Vanduulskou dřevcovou zbraň v SotA, noví přidspěvatelé mají čas jen do 7. Dubna, aby upgradovali svůj pozdní status (Benefactor, dobrodinec) za časný status (Founder, zakladatel), což jim zpřístupní všechny odměny pro časné backery (pro bližší informace klikněte sem)!
Vanduulská dřevcová zbraň ze Shroud of the Avatar
Upozorňujeme, že vaše kuše nebude na vašem účtu v této době. Propojíme se s týmem SotA, než nastane čas zbraň spustit.

UPŘESNĚNÍ: každý, kdo podpoří SotA na „Adventurer“ úrovni (v současné době 45 dolarů) nebo výše získá kuši ve Star Citizen. Noví SotA podporovatelé potřebují pledge Immortal Adventurer (v současné době 55 dolarů), aby získali vanduulskou dřevcovou zbraň.


SotA_BeneFounder_ImmAdven_StarCitizen_Vanduul_Polearm
Poznámka: Zdá se, že se tým SotA rozhodl vzájemnou podporu prodloužit i po 7.4.

Vzhledem k popularitě této vzájemné akce, pokračujeme i po termínu 7. dubna. Přidali jsme vanduulskou dřevcovou zbraň pro Benefactory i Foundery na úrovni „Immortal Adventurer“ a vyšší, každou identifikovatelnou podle jejich jedinečných symbolů:
Zdroj.

Každý, kdo přispěje do 7. 4. 2014 má pozdní status Benefactor, ale pokud znáte Foundera (například mě, podrobnosti na fóru), může vám darovat pledge včetně statusu Foundera (trochu to připomíná originální backery a Star Citizen). Získáte o něco nižší ceny (do 7. 4.) a celou řadu bonusů ke každé pledge. Podrobnosti na SotA stránkách, narozdíl od SC vyšší pledge zpravidla obsahují všechno, co nižší pledge a když si rozkliknete kteroukoli pledge zde, dole uvidíte přehled exkluzivních odměn pro foundery.
Zcela bezpracně je pak možno získat slevu na pledge ve výši 20 dolarů od Alienware (spíš jsou to peníze na upgrade imho, zejména pokud chcete mít status foundera). Stačí kliknout zde a přihlásit se/registrovat se (zdroj). Tenhle kupon nelze použít k nákupu add-onů.

 1. Autor: Net | Přidáno: 30.3.2014, 17:21

  Jak jsem psal na fóru, můžu zařídit giftnutí Founder package (do 6.4.). Pokud někdo nemá zájem, ale chtěl by mě referovat při nákupu své pledge, tak moje referenční číslo je 2651 😉

 2. Autor: Shras | Přidáno: 31.3.2014, 04:22

  pekny ale kaslu nato. si radsi koupim kus v realu 🙂

 3. Autor: Chromozom | Přidáno: 31.3.2014, 13:18

  Tenhle kus nebude v realu 🙂 je to unikátní skin. Tenhle vzhled jinak dostat nemůžeš, ač kuš se stejnými vlastnostmi ano 😀

 4. Autor: Shras | Přidáno: 31.3.2014, 19:01

  cena?

  • Autor: Net | Přidáno: 31.3.2014, 21:34

   Cena čeho?

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum