Upozornění na změny darovacího systému

Autor: Net | Přidáno: 26.4.2014 Kategorie Novinky

CIG se rozhodlo upravit pravidla pro giftování balíčků a lodí. Více si můžete přečíst v tomto článku.

13835-Gifting-Changes-Alert_Redacted1_900

Zdravíme Občané,

Budeme dělat nějaké změny v tom, jak funguje gifting! Náš tým zákaznické podpory je svědkem rostoucího počtu případů, kdy byli bakeři využiti uživateli vystupujícími jako „prostředníci“ na šedém trhu. Jsme si vědomi, že mnozí bakeři se rozhodli nabídnout takové služby pro dobro hry. Přestože tleskáme vašemu odhodlání, buďte si vědomi toho, že zločinci snažící se přiživit na vašich dobrých úmyslech jsou na vzestupu!

V důsledku těchto případů, děláme řadu změn v našem darovacím systému, abychom snížili možnost podvodu. Tyto změny se uskuteční ve čtvrtek 1. května. Do té doby máte čas přeskupit své balíčky a účty tak, jak potřebujete!

Změny jsou následující:

• Přidali jsme třicetidenní ‚gift lock‘ (nemožnost darování) na darování prvních nákupů uživatelů. Toto je určeno pro blokování uživatelů, kteří vytvářejí účty na jedno použití k přenosu ukradených lodí a balíčků. Toto platí pouze pro nové účty a netýká se stávajících backerů.

• Za účelem odstranění podvodů s prostředníkem, balíčky budou darovatelné pouze jednou, poté se uzamknou na účtu. Na darování před 1. 5. 2014 se nevztahuje tento limit.

• Balíčky a lodě zakoupené pomocí obchodní měny není možné darovat. Tohle má zabránit tomu, aby nikdo neproměnil darovanou loď na kredity, koupil znovu a opětovně daroval.

Bezpečnost našich backerů a zážitek Star Citizena je naší primární starostí. Stručně řečeno, nechceme vidět dalšího uživatele podvedeného na šedém trhu, kde nemůžeme nabídnout podporu. Doufáme, že tyto změny v darovacím systému povedou ke snížení stále rostoucího počtu problémů s prodeji mimo naše stránky.

Přeloženo z: Gifting Changes Alert

 1. Autor: walltar | Přidáno: 29.4.2014, 12:44

  Jinak mám menší update ke giftování lodí …

  Hi Walltar,

  That change will only impact pledges purchased with store credit after May 1st. In your case, you will be able to gift those pledges out once after that deadline. I hope this clears things up, but if you have any other questions, please don’t hesitate to ask!

  Best,
  Alexis
  Cloud Imperium Games

  Takže pokud máte lodě, které jste koupili před 1. 5. tak je můžete 1x giftnout … například kvůli přesunu na druhý ACC.

  • Autor: Net | Přidáno: 29.4.2014, 14:14

   Tohle půjde, ale už to nepůjde přesunou zpět ani dál. Člověk si bude muset dát pozor, s kterým účtem gift přijme 🙂

 2. Autor: Micaak | Přidáno: 29.4.2014, 14:02

  Toto je asi jasné, ale predsa sa opýtam: keby niekto chcel reclaimnúť loď s LTI a kúpiť novú, o LTI príde, že?

  • Autor: Net | Přidáno: 29.4.2014, 14:13

   Bohužel jo. Tedy pokud nekupuješ jeden z balíčků za $1000+, ty mají LTI.

   Co by mělo jít je, pokud máš třeba Freelancera s LTI, koupit upgrade na jinou variantu a ponechat LTI.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum