Uvnitř pirátských lodí

Autor: CroosaidR | Přidáno: 21.9.2013 Kategorie Lodě| Novinky

Vývojáři v RSI nám pro tento víkend nachystali speciální nabídku – možnost koupě nákladní pirátské lodě Caterpillar.

Překlad oficiálního článku z RSI:

Cat-Model-Render4

Víme, že si všichni užívají průzkum interiérů svých vesmírných plavidel. Teď bychom Vám rádi ukázali předběžný pohled na některé interiéry lodí, na kterých momentálně pracujeme, a to jsou pirátsky zaměřené lodě z dílen společnosti Drake Interplanetary! Tyto lodě ale nejsou specializované jen na boj, jsou navrženy i pro naloďování a přepady ostatních lodí a přepravování kořisti.

Open-Flightdeck0homework1

Tento koncept, vytvořený naším umělcem Jimem Martinem, zobrazuje rozložení místností a jednotlivých stanovišť posádky v lodích typu Cutlass a Caterpillar. Vytváříme kresby jako je tato nejen proto, aby lodě ve hře Star Citizen vypadaly pěkně, ale především aby v našem vesmíru správně fungovaly. Doufáme, že se vám tento předběžný pohled líbí.. a nemůžeme se dočkat až vás posadíme do kokpitů obou těchto lodí!

Render01_copyCutaway-Render05_copy

Během následujících 72 hodin si můžete zakoupit svojí vlastní Caterpillar pro pozdější užití ve hře! Caterpillar je loď v limitované edici, dostupná pouze během zvláštních událostí.. ale abychom oslavili její odhalení, znovu ji nabízíme ke koupi a to po celý tento víkend. Piráti, kteří o tuto loď mají zájem, mají na její koupi čas do pondělí 23. září. Cutaway-Render01_copyCaterpillar-Crew-Module02

Kliknutím sem si můžete i vy jednu Cat přivést do svého hangáru. Pamatujte, že nabídky jako tato jsou nabízeny pouze za účelem finanční podpory vývoje hry Star Citizen. Každá loď kterou nabízíme na naší stránce bude dostupná ve hře. Caterpillar je stále ve výrobě a proto ji ještě nemůžeme představit v Hangár modulu.

Předplatitelé také naleznou některé brzké koncepty Caterpillar ve Vaultu! O předplatném se můžete více dozvědět zde.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum