Vanduulský bombardér odhalen

Autor: walltar | Přidáno: 13.6.2015 Kategorie Lodě| Novinky

Dnes se nám urodily dva články o Vanduulských lodích a prvním z těchto článků je Bombardér Void. Na palubě nese mimo jiné Vanduulské naloďovací pody a slušnou dávku torpéd.


ScreenShot0004900


ScreenShot000611. 6. 2945 v 02:40 SET byl vysláno tísňové volání z civilní palivové stanice „Diamond Jim’s Fuel Emporium“ která se nacházela v systému Oberon, nedaleko od planety Oberon IV. Když selhaly pokusy kontaktovat stanici, byla vyslána 341. peruť, patrolující nedaleko, aby prozkoumala situaci.

 

Po příletu stojů námořnictva bylo zjištěno, že stanice byla zničena. Žádní přeživší nebyli nalezeni.

 

 

ScreenShot0005Informace získané z datových uložišť stanice odhalili, dva Vanduulské Bombardéry, UEE Označení Void, které se v 02:36: SET přiblížili ke stanici. Jakmile byly detekovány, majitel stanice, Občan Jim Hestle, spustil nouzová opatření, která vyslala dříve zmíněné tísňové volání. Ačkoliv byla stanice vybavena turrety, zdá se že Vanduulské Bombardéry se byly schopny vyhnout obraně stanice a vypustit smrtelnou směs raket a naloďovacích plavidel. Žádné záchranné moduly nebyly vypuštěny, než byla stanice přemožena. Všech 56 bytostí nalézajících se na palubě v době útoku bylo zabito. Kompletní list obětí bude vypuštěn, jakmile budou kontaktováni pozůstalí.

 

V době zveřejnění této zprávy se silám námořnictva nepodařilo vystopovat odpovědné lodě. Patroly budou pokračovat v prohledávání oblasti.

 

ScreenShot0012Všechny skutečnosti naznačují, že se jedná o izolovaný incident, s hlavním cílem zajištění paliva. Ačkoliv se jedná o tragickou událost, názorem Hlavního Velení Námořnictva je, že toto není známka organizovaného Vanduulského vpádu na území UEE, nýbrž osamocený nájezd

 

 

Pro více informací, média mohou kontaktovat kancelář pro styk s veřejností Hlavního Velení Námořnictva.

PŘILOŽENO: Námořní Rozvědka připravila předběžný list specifikací a nejnovější snímky Bombardéru Void. Civilisté jsou nabádáni, aby se vyhnuli bojům s touto lodí, než budou známy další detaily.ScreenShot0010

 

 

 

 

 

 

 Délka:

Šířka:

Výška:

Maximální posádka:

Generátor:

Pohon:

Manévrovací trysky:

Štít:

Pevné zbraně:

Rakety:

Turrety:


124m

90m

33m

NEZNÁMÁ

4 (ekvivalent)

3x TR5 (ekvivalent)

10x TR3 (ekvivalent)

5 (ekvivalent)

3x Size 6 – Electron Cannon

4x Size 4 – Triple-Mount Torpedo Cluster

7x Size 4 – Laser Repeater TurretOriginální článek: Classified Report: Vanduul Bomber Identified

  1. Autor: SlowlyBitch | Přidáno: 13.6.2015, 14:57

    Pecka

  2. Autor: Greedy | Přidáno: 14.6.2015, 12:55

    Vyzerá dobre, staty sa mi zdajú oproti Retaliatorovi lepšie. S ohľadom na tie pevné zbrane, turrety a štít by sa tam šikol silnejší generátor. To bude možno jeho slabina, buď dá energiu do zbraní alebo do štítov. Ak ich teda nebude mať viac. Škoda že sa nepredáva. (Dobre že sa nepredáva, musel by som niečo rozpustiť…) 🙂

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum