Varianty Vanguarda + Field Kity

Autor: walltar | Přidáno: 29.8.2015 Kategorie Lodě| Novinky

S novou modularitou lodí se teď ukazuje I Vanguard. Nabízí tři varianty, které mají každá trochu jiný vzhled a tři polní kity, které vám dovolí vyměnit variantu za variantu i bez nutnosti vlastnit několik lodí. Akce potrvá do pondělí 7. září.


Vanguard_ALL_EXT


Začátkem tohoto roku byl A3G Vanguard uveden na civilní trh. Dnes vám jsou k dispozici další dvě varianty dříve dostupné jen armádě UEE. Vanguard je předním dalekodosahovým stíhačem, navržený s důrazem na co nejlepší šance na přežití posádky na dlouhých misích. Pro armádu je Vanguard robustní platformou s možností modifikovatelnosti pro množství misí. Dnes nám CIG odhalujeme Vanguard Sentinel a Vanguard Harbinger, dvě z nejpopulárnějších konfigurací.

Vanguard Sentinel a Harbinger jsou k dispozici jako concepty (s LTI) a Warden je k dispozici opět na omezenou dobu (bez LTI). Tým CIG zpracoval jak exteriéry, tak interiéry a na výsledek se můžete podívat v článku.


Vanguard_variants_parked


02Vanguard Warden

Vanguard Warden je standardní model adaptovaný z rough-and-ready verze používané armádou. Původní kontrakt požadoval loď schopnou přežít protržení trupu a až 33% ztrátu integrity… A Vanguard dokázal znova a znova, že tento požadavek umí překročit. Díky silným příďovým zbraním, vylepšené zbraňové sadě a nejpokročilejšímu záchanému podu pro dvě osoby, je Vanguard navržen, jako loď která může zvítězit i přes vysoké poškození.

 

 

03Vanguard Sentinel

V přestavbě naleznete AR kokpit, externí e-War pod, klamné rakety a sadu EMP náloží. V armádě Sentinel často poskytuje podporu kombinovaným operacím, kde pomáhá kontrolovat prostor pomocí „trickster“ misí které mají navodit zmatek. Sentinel je často nasazován do velkých bombardovacích operací za účelem zničení nepřátelských radarů a obrany. Smíšená jednotka Vanguardů dokáže zmást a zneškodnit nepřátelská plavidla až do velikosti Battlecruiseru.

 

 

01Vanguard Harbinger

Prodloužený dolet a relativně malý profil Vanguarda znamená, že se dostane na místa, kam se palubní letouny carrierů nedostanou… a následně provede silný úder a vrátí se na základnu. Díky standardizovaným součástkám a lehce vyměnitelným částem trupu je Vanguard Harbinger silným bombardérem, schopným operovat i z těch nejdrsnějších hraničních základen.

 

 


Vanguard_landed


Jako vždy jsou Vanguardy nabízeny jako stadalone lodě a upgrady z jedné lodě na druhou. Nově si také můžete koupit Battlefield Upgrade Kit, který vám dovolí měnit mezi schopnostmi jednotlivých variant bez nutnosti vlastnit několik lodí. Fungují podobně jako moduly Retaliátora.

Pokud máte o Vanguarda zájem, podívejte se na originální článek na RSI. Také zde najdete spoustu obrázků a video interiéru. 

Vanguard Warden je nabízen po omezenou dobu a obsahuje dvouleté pojištění. Vanguard Sentinel a Harbinger jsou nabízen poprvé, jakožto limitovaná koncept akce. To znamená, že design splňuje specifikace, ale ještě není připravený pro ukázku v hangáru. Tato akce obsahuje LTI na loď a dva dekorativní itemy, pro váš hangár. Budoucí patch přidá Vanguardposter a ingame mini model.

Pamatujte si: Všechny lodě jsou nabízeny na podporu vývoje Star Citizena. Všechny tyto lodě si budete moci pořídit ve hře za herní měnu a nepotřebujete je, abyste začali hru hrát. Dále, dekorativní itemy, které dostanete, půjde také získat ve hře. Cílem je aby tyto lodě zpřístupnili hráčům další herní zážitek, ne aby poskytovali výhodu.

 

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum