Velitel útoku: Drake Caterpillar

Autor: walltar | Přidáno: 28.11.2014 Kategorie Lodě| Novinky

Dnešní článek přišel dříve, takže tady jej máte. Další lodí na řadě bude Merchantman. A před ním nás ještě čeká představení Destroyeru Javelin.


Caterpillar_windowframe_final


Beauty-Render05Nejnovější přídavek do této kolekce obrázků přichází s tragickým původem. Alia Shakti se nalodila na luxusní dopravní loď, Bartholomew, na cestě na Gossm jako dárek za dosažení své Rovnocennosti. Po několika dnech cesty zmizel Bartholomew z lokálních skenů. Když byl konečně nalezen vrak, nebyli zde žádní přeživší. Advokacie byla schopná extrahovat tento obrázek z mobiGlas Alii Shakti. Zachycuje moment před útokem a identifikuje členy brutální pirátské skupiny Argul Dawn jako pachatele, kteří překvapili a obsadili loď.

Když agenti Advokacie konečně dopadli a zatkli členy skupiny, bylo to tohle foto, které bylo použito u jejich soudu. Sedm viníků bylo poté odsouzeno na 25 let na palubě, zatímco tento obrázek nám ukazuje křehkost života a jak se cesta může rychle změnit z veselí na teror.

Proč je Caterpillar Cool?

Beauty-Render02Fráze „bojový transport“ se může zdát protikladem, ale tady je přesná. Caterpillar je zamýšlen jako středobod pirátského nájezdu. Představte si spolupráci s kamarády na přepadu dopravního konvoje: Letka Cutlassů pro krytí a dopadení, Herald pro elektronický boj a Caterpillar na špinavou práci. Caterpillar je velmi modulární a může být konfigurován do různých rolí… dokonce i velitelský modul se dá odpojit pro rychlé útěky. Cat je také zamýšlen jako platforma pro vyloďovací operace. Piráti mohou nahnat své přepadové oddíly na palubu a potom se násilím vylodit na palubě větších cílů. Jako Fregat, nebo Cruiserů.

V jaké fázi vývoje je Caterpillar?

Caterpillar byl konceptualizován Jimem Martinem, který také vytvořil MISC Freelancer a Drake Herald. Jim vytvořil 3D koncept model a udělal extenzivní extrapolace interiéru. Dokonce zpracoval některé operace při nakládání nákladu a podvozek. Cat-Round2-VersionA_copyDalším krokem je dostat Cat do enginu, což plánujeme s, nebo po Arena Commanderu 2.0. (Protože Caterpillar je více specializovaná loď, než zbytek bojových lodí, hráči si ho užijí mnohem více až v alpha verzi Persistent universe.) Na rozdíl od Starfarera, který je potřebný pro první část Squadron 42, je Caterpillar zařazen na dobu, kdy bude doladěna multiposádková funkcionalita.

Co inspirovalo Caterpillar?

Na začátku kampaně jsme se dozvěděli, důležitou lekci: Lidé chtějí být piráty“ To vedlo k vytvoření Drake Interplanetary a Cutlasse… a nakonec Caterpillara. Loď samotná se dá shrnout do jedné fráze: „Ďábelské dvojče Starfarera.“ (Originální Wing Commander nastolil standard zahrnutí jak tankeru, tak transportní lodě.) I když víme, že někteří budou hrdí na to že provádí nájezdy se standardním civilním vybavením, víme že velká část pirátství je předvádění se (Papouškové a klapky přes oči.) Open-Flightdeck0homework1Jméno a „industriální“ vzhled přišel od moderního stavebního vybavení: S Caterpillarem chceme vytvořit svět, kde jsou lodě spíše nástroji, než designy vystavenými v galerii.

Původní popis

Drake prohlašuje, že Caterpillar, kostrbaté, modulární plavidlo, které vypadá trochu jako jeho jmenovec, je pro legitimní obchod delší search a rescue mise… ale na konci dne je Caterpillar jen ďábelské dvojče Freelancera. Vytvořen pro podporu pirátských operací, Caterpillar obsahuje velký nákladový prostor pro převoz kořisti, těžší pancíř, než ostatní transporty v jeho třídě a místnost pro 5 členů posádky, která může sloužit k vyloďování. Přes silnější pancéřování, Caterpillar není bulldog a tak bude potřebovat eskorty.


Další info a staty najdete v původním článku.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum