Velký update aneb co je nového

Autor: CroosaidR | Přidáno: 1.8.2013 Kategorie Novinky

Ahoj,jak jste si asi již všimli,v posledních 14 dnech jsem byl velmi zaneprázdněný,a tak na web nezbývalo mnoho času.Za neaktivitu se omlouvám,a tímto článkem bych rád dohonil dění za poslední dva týdny.

Jako první se budu věnovat dnešnímu překročení částky 15 milionů dolarů (jen pro představu,asi 295 000 000 Kč),což je již velmi úctyhodné číslo.Také to znamená,že všichni stávající předplatitelé dostanou (pouze digitální) manuál Squadron 42,který se bude věnovat úpravám lodí a také přetaktovávání jednotlivých součástek.

388px-Squadron42-logo

Dále byly oznámeny další odměny,a to až do 17 milionů USD.Jsou to konkrétně:

16 000 000 : Aréna – V hangáru každý hráč najde simulátor,který mu umožní trénovat ovládání a boj s každou lodí kterou vlastní,a to s nulovým rizikem že by mohlo dojít k poškození lodi.Ale to není hlavní novinka,tou je právě Aréna mód.Ten bude fungovat tak,že hráči,kteří vyhledávají PVP souboje,se mohou na místě k tomu určeném a za menší poplatek zúčastnit právě takovýchto bitev.Bude to vlastně takový globální bojový turnaj.Každý vítěz dostane za výhru kredity.Také se posune v žebříčku pilotů,a nakonec se ti nejlepší a nejostřílenější piloti střetnou v boji o titul šampiona.

Laserová pistole – Každý hráč obdrží svou vlastní laserovou zbraň.Velice užitečná věc,jistě se bude hodit v případě že se nepřátelé rozhodnou nalodit na palubu vašeho plavidla!

17 000 000 : Balíček s upgrady pro motor lodi.Dostanou ho všichni stávající hráči.

                   Nový typ lodí – Battlecruiser


Dále byl odhalen update ve vývoji lodě Avenger,a také dva obrázky které se zvláště zaměřují na styl a umístění tryskových motorů,a je vidět velký důraz na realističnost,takže trysky jsou umístěny tak,jak by je asi ve skutečnosti umístili raketoví inženýři.

Cassel_approach_sketch_d Avenger_thruster_locations


Vývojáři v RSI také odhalili podobu a standartní výzbroj mariňáka UEE,kterou je podle všeho také možné ve hře získat.Není to sice finální model,ale k žádným drastickým změnám již pravděpodobně nedojde.

Opět je zde vidět ohromný smysl pro detail.

SC_UEE_MARINE_LINEUP_OPTION_002_RM

To bude pro dnešek asi vše,v nejbliží době napíšu další článek,tentokrát o planetě Terra,která v vesmíru SC hraje velice významnou a důležitou roli.

 

 

 

 

 


 

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum