Roberts Space Industries

rsi-logo

 

Popis Společnosti:

maxresdefault[1]Roberts Space Indrustries je jeden z nejstarších lidských institutů moderní doby. Firemní historie sahá celou cestu zpátky k prvním lidským krůčkům ke hvězdám. Na začátku 22. Století bylo RSI zodpovědné za vývoj Kvantového pohonu, který umožnil kolonizaci galaxie. Vlády a korporace se rychle přizpůsobili nové technologii a začali neúnavnou expanzi, která vedla k současné United Empire of Earth. Sídlo společnosti se nachází v New Yorku na Zemi a může se chlubit předváděcí místností, ve které se nachází nejnovější modely kosmických lodí a také Muzeum RSI, ukazující stovky let historie vývoje až ke slavné původní lodi jménem Zeus. Výrazná věž RSI je součástí krajiny po generace a předváděcí místnost stejně jako muzeum jsou na prodejní ploše. Pro ty, kteří přistanou na Zemi, se stala návštěva továrny, ve které se zrodila jejich loď, něčím jako tradicí.

Počátek

V Roberts Space Indrustries jsme nespokojeni. Podle slov našeho původního a slavného předsedy Robertse na prvním zasedání představenstva v roce 2068, „ Uspokojení zřídka vede k inovacím. Jak vědci, inženýři a umělci, naší prací je, abychom byli nespokojeni. Ptáme se, analyzujeme, stále se navzájem popichujeme a říkáme si: „Můžeme to udělat lépe.“ Chci vyrýt tu nespokojenost do založení společnosti, takže neustále posouváme lidstvo k větším a lepším věcem.

ChrisTen krok k budoucnosti lidstva byl stmelen spolu s odhalením technologie jádra Kvantového motoru v roce 2075. Kvantové jádro dovolovalo lidstvu prozkoumat Sluneční soustavu s nebývalou rychlostí. Dosažení úspěchu takovéhoto rozsahu by pro většinu společností stačilo k usídlení a následovném „usnutí na vavřínech“, avšak v RSI toto pokušení ignorovali.

V dnešní době RSI odvádí více prostředků a zdrojů do své divize pro Výzkum & Vývoj, než jakýkoliv z jeho konkurentů. Stále se snaží posouvat lidskou společnost kupředu.

Zůstali znepokojeni. Snažili se udělat víc.

Civilní lodě

V roce 2140, RSI uvedlo svůj první model jménem Zeus, vybavený kvantovým pohonem s cenou určenou pro osobní vlastnictví. Nyní, téměř 900 let později, RSI je stále jedním z nejdůvěryhodnějších a nejspolehlivějších jmen v lodní výrobě, stavějící lodě pro civilní populaci, kterými jsou například Aurora nebo Constellation.

Vojenské lodě

Star_Citizen_Screenshot_3[1]RSI si užívalo dlouhodobou a plodnou spolupráci s armádou UEE ve vývoji astro-inženýrských technologií v obraně veřejnosti. Jediný vývojový tým, který má důvěru námořnictva UEE ke stavění a dodávání válečných lodí velkého měřítka, jako je například vlajková letadlová loď třídy Bengal, je právě ten od RSI. Zatímco Experimentální vývojový tým pracuje v současné době na několika utajovaných zakázkách na high-end technologii pro případné využití v armádě UEE.

Vývoj motoru

Organizace, ze které se společnost vyvinula, neustále vylepšuje se svým týmem pro Vývoj motorů kvantovou technologii pohonu, kterou společnost patentovala před téměř 900 let. Moderní skokové motory jsou s každou novou generací vývoje účinnější. EDT (Engine Development Team – Tým pro vývoj motorů) také vyvíjí vestavěnou elektrárnu a pohonný systém pro lodě RSI, s celkovým cílem snížit náklady s odkazem na zakladatelův sen o soukromém cestování vesmírem.

Celo-plošná avionika & NavDrives

Hvězdy jsou pro RSI byznys, a tak není divu, že společnost má v čele své výrobní linky navigaci. Avionika RSI je perfektně vyladěná pro práci v rámci technických parametrů lodí. RSI Systém avioniky je vybaven s UEE NavDrives (navigační pohon), schopný přijímat několika formátů pro navigaci skokových bodů, ale také schopný záznamu letových údajů pro nové skokové body.

Vyráběná Plavidla:

 

Aurora

Aurora je moderní nástupce letounu X-7 od Roberts Space Insustries, který testoval první skokové motory. Utilitární Aurora je ideální loď pro začátečníky, co jí schází na stylu, to vynahrazuje místem pro upgrade moduly. Většina pilotů se zbaví Aurory, jen co jim to účet dovolí, ale pár vyvolených létá s tímto úctyhodným letounem, jako s odznakem cti.

Constellation

Když si představíte pohledného lovce odměn, který se proplétá galaxií plnou nepřátel, představíte si Constellation. Constellation, dopravní loď s vícečlennou posádkou, je nejpopulárnější loď ze současné produkce RSI. Constellation milují jak pašeráci, tak obchodníci, protože je modulární, vysoce výkonná … a její vzhled je prostě ikonický. Na Constellation najdete, posádkou obsluhované, střelecké věže, velký nákladový prostor a malou letovou palubu, ze které může startovat malý stíhač.

Image converted using ifftoany

Třída Bengal je “hrot meče“ UEE. Bengal je nejsilnější válečná loď, kterou má námořnictvo UEE k dispozici, od odražení Vanduulských nájezdníků, po ochranu vnějších kolonií, Bengal zajišťuje, aby se lidstvo šířilo bez ohledu na nebezpečí.

Lodě třídy Bengal nesou několik letek stíhaček, bombardérů a podpůrných plavidel. Díky jejich masivní výzbroji a velmi silnému štítu, je téměř nemožné, aby je ohrozilo jedno plavidlo. Jedině společným úsilím se dá doufat, že se podaří loď zničit nebo zajmout.

Zeus Zeus je první průzkumný model krátkého doletu, vyráběný Roberts Space Indrustries. Představující RSI patentovaný Q-Core VIII motor, tepelné štíty splňující BTST a komfortní kabinu pro tři.