Výrobci Hangárů

Hangar

Po generace od doby, kdy Robert Space Industries nabídli osobní cestování vesmírem se objevilo a vytvořilo mnoho možností pro zlepšení života pilotů ve vesmíru. Od výrobců štítů po servisní stanice pro hluboký vesmír až po čerpací orbitální základny u vzdálených hvězd. Na podporu civilních letů byla vytvořena obrovská síť infrastruktury. Nejlepším příkladem pro tento pokrok je příchod uživatelsky nastavitelných hangárů.

Tento systém hangáru vznikl díky jednoduché myšlence: „Pokud máte vesmírnou loď, máte potřebu někam ji umístit“. Tento model se rychle ujal díky masivnímu rozšíření civilních lodí a poklesu vládou podporované dopravy. Kosmodromy, které byly kdysi prosperující, byly nyní rozděleny na jednotlivě části a nabídnuty jednotlivě k prodeji, kdy samozřejmě nejvyšší nabídka vyhrála.

Když investoři skoupily rozlehlé plochy, kdekoliv bylo možné postavit hangár. Průmysl s výrobou vlastních hangárů rychle následoval. Na některých rychle se rozvíjejících světech, se oblasti okolo budoucích hangárů stala tak drahá, že se městská infrastruktura mohla začít budovat až 100 km od kosmodromů.

Na některých světech jsou hangáry postaveny v podzemí nebo jako součást velkých mrakodrapů. Uzpůsobené, aby poskytli zázemí pro vesmírnou loď a všechny pilotovi potřeby, tak aby každý mohl vykonávat svoji profesi. Tři výrobci hangáru za několik minulých let zformovali toto odvětví průmyslu s jejich základními podobami, že se staly běžnými po celé galaxii


Self-Land

Hangar-Selfland[1]Akciová společnost vytvořená Peterem Weathermenem, bohatým přepravcem, který svůj život věnoval vesmírnému cestování. Self-Land hangáry se pro lidstvo staly symbolem jednoduchého cestovaní vesmírem. Tato společnost byla založena na myšlence, že dočasné hangáry, které byly k dispozici jen pro přistávající piloty, jsou většinou nedostupné, drahé a hlavně nebezpečné. (Weathermen začal rozvíjet tuto společnost poté co byl okraden gangem přístavních lupičů o plátování na svém Starfareru).

Image02[1]V polovině 29. století se Self-Land začala rozšiřovat napříč lidmi osídlené části galaxie. První jejich zařízení bylo založeno Weathermenem na planetě Vann v systému Croshaw. Zdánlivě přes noc tato společnost expandovala na desítky dalších světů … a následně na stovky. Dnes se Self-Land může pochlubit, že má minimálně jedno zařízení na každém světě náležícím k UEE, a na některých planetách (hlavně na planetě Terra) má až šedesát různých komplexů. Self-Land hangáry jsou plně přizpůsobené pro podporu života. Hangáry jsou vyrobené z co nejvíce dostupných materiálů. Nejsou sice atraktivní na pohled, ale jsou všem známé a povědomé. Piloti se cítí díky Self-Land hangaru stejně na kterémkoli kolonizovaném světě blízko Vanduulského území jako by byli na Zemi. Společnost Self-Land se stará o vše, od navrhování hangárů až po pronájem pozemků. Díky jejich designu, může být stejný typ hangáru použit a postaven jak ve velkých výškách, tak na rozlehlých pláních, mohou být postaveny v podzemí, nebo vybudovány na asteroidu.


Aeroview Hangars

Hangar-Aeroview[1]Aeroview Hangars hrdě prohlašuje, že je firmou s nejdelší historií výroby hangárů v lidmi ovládaném vesmíru. Jejich návrhy a konstrukce pochází z více jak 300 let staré historie. Ve 27. století Arthur Nassir založil tuto společnost okolo přísného kodexu podnikání se zaměřením na kvalitní design, oddanosti k ergonomii a především k respektu a důvěryhodnosti pro zákazníka. Aeroview si také vyhrazuje právo odmítnout servis pro ne-občany. Jelikož by se jejich produkty mohli při nejlepším dostat do rukou pirátů. Nassir otevřeně pohrdal jedinci co stojí mimo zákon a společenskému řádu. Když byl Aeroview odkoupen Shubin Interstellar, byla jedna z podmínek koupě, že tento standart bude zachován i nadále.

Lounge[1]Zatímco tato podmínka zůstala v platnosti, už ne tak originální obchodní model Aeroview. Hangáry od Aeroview z 28. století byly luxusní záležitostí, které byly vyrobené na zakázku pro elitu společnosti, kteří si mohli dovolit vlastní vesmírnou loď. V posledních letech Aeroview šel ve stopách Self-Land (i když by to otevřeně nepřiznali). Na místo výroby hangáru podle přání klienta, se zaměřili na pásovou výrobu takzvaných „obchodních hangárů“, které jsou cenově přijatelné pro podnikatele a manažery. Na rozdíl od ostatních standartních výrobců. Aeroview není vlastníkem pozemku, na kterém jsou jejich hangáry postaveny. Tato možnost je ponechána na rozhodnutí každého zákazníka. Aeroview hangár může být postaven na jakémkoliv místě v UEE do 48 hodin ( při připlacení do 24 hodin ).


Revel & York

Hangar-Revelyork[1]Když se před třiceti lety Revel & York pustil do návrhu svého prvního hangáru, všichni se jim vysmáli. Společnost nejvíce známá pro předražené a nepohodlné vybavení. Vstoupila do oblasti, kterému vévodili velké společnosti. Avšak smích se rychle změnil v úžas, když Revel & York přišel se svým “deluxe” hangárem, který se stal hangárem pro bohaté i mocné a pro jejich vesmírné lodě. Velké firemní hangáry, postavené s ideálními přistávacími podmíkami v zámožných oblastach získali reputaci pro jejich kvalitu a dokonalost.

Overhead_layout_Const[1]Vývojáři z Revel & York spolupracují přímo s piloty a tak mohou vytvořit hangáry, které vytváří takový dojem jako od žádné jiné společnosti. R&Y je momentálně jedinou společností, která vytváří hangáry pro obchodní třidu lodí jako je Constellation a Caterpillar, pohlížejíc na ně sice jako na malou část trhu, ale za to významnou. Jejich konstrukce hangárů získala svou pověst také díky visutým lávkam, které jsou uprostřed spojeny (výtahy) aby mohli poskytnout pilotům pohled na jejich vesmírné lodě shora, až pro vytvoření Greycat PV vozítka pro transport posádky z jedné části hangáru k další. Toto vše je vytvořeno nejen pro užitečnost, ale především pro celkový požitek.

Self-Land s dalšími společnostmi, mohou vytvořit místo kam odstavit vaší loď,

ale Revel & York pro vás stvoří místo pro vás a pro ni.