Vysílání Spektra: Update k překladům

Autor: Net | Přidáno: 30.1.2014 Kategorie Spectrum Dispatch

Zdravím občané. Konečně se mi podařilo dokončit překlad dvou vynikajících sérií – Kassandřiných slz a Příběhů Kida Crimsona. Seznam všech dílů naleznete zde. Musím říci, že poslední díly byly nějaké delší, ale kupodivu jsem je zvládl přeložit.

Image converted using ImgCvtZa zmínku stojí i starší série Časová schránka, která nastiňuje postupné dějiny ve fiktivním vesmíru a je dobrým základem pro každého, koho zajímá dobrý příběh a ne jen bezmyšlenkovité střílení. Nakonec je tu ještě několik „Ostatních“ Vysílání Spektra. Jde většinou o střípky ze „současnosti“ v herním vesmíru, ale poodhalují i herní mechaniky. Určitě bych doporučil Seznamte se s Xi’An a New United Dispatch, který pojednává o životě zločinců.

Takže, co nás čeká v budoucnu?

Za prvé, zvolním tempo, budu vydávat jen „Ostatní“ Vysílání Spektra a většinou jen v úterý, čtvrtek a sobotu (nicméně harmonogram bude pohyblivý a aktuality budou mít přednost). Plánuji ve volném čase postupně překládat Ztracenou Generaci, ale vydávat ji začnu, až budu mít přeloženou celou sérii. Alespoň nebude třeba čekat na další díl moc dlouho.

Za druhé, nebudu překládat Writer’s Guide ani Lore Builder, už tak je fikce čekající na překlad hodně, takže pokud se tomu chce někdo věnovat, ocením to, klidně budu dělat editora k přeloženým dílům. Kromě toho si myslím, že už někdo několik dílů přeložil, takže mu nepolezu do zelí 🙂

Za třetí, opět projdu přeložené série, přidám odkazy na konce dílů a pokusím se opravit případné chyby a sjednotit překlady. Každopádně uvítám jakékoli připomínky k překladům, teď je vhodný čas je probrat. Pokud by jich měl někdo hodně, nejlepší by bylo použít tohle vlákno v místním fóru.

Díky za projevenou přízeň.

  1. Autor: Spejs | Přidáno: 30.1.2014, 20:45

    Gratulujem a tlieskam, je super že to prekladáš. 🙂

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum