Wingman’s Highlights ep.64

Autor: Chromozom | Přidáno: 16.4.2014 Kategorie Novinky

Zdravím všechny a vítám vás u dalšího Wingman’s Highlights s vylepšeným intrem.Trochu netradiční epizoda 64! Pusťte si video, nebo pokud nemáte čas, přečtěte si náš výtah. Přidejte do odběru náš youtube kanál Star Citizen CZ/SK a nenechte si tak ujít jediné otitulkované video.

Co zajímavého se stalo v CIG minulý týden:

Dnes toho moc nebude, protože vše se točí kolem DFM. Ze stejného důvodu nebude ani další 10 for Chairman. Přibyli noví lidé. V Austinu Heidi Frohling ( QA ), Jason Cobb ( Audio ). V pátek je reveal Dogfight Modulu!

Studio Report:

Většina záběrů reportu zabírá zažrané obličeje devů do hry, takže dnes to bude krátké.

Dogfight modul! DFM servery stabilně udrží už tucet hráčů na mapě. Když se poprvé jeden z devů připojil jediné co dělal tak se stále točil dokola, až se musel katapultovat. Ohledně IFCS, to se vypíná samo například při kolizi s asteroidem, kdy IFCS je chvíli inaktivní a čeká až jak se kolize vyvine aby mohlo správně reagovat. Stále jim to prý trochu bohužel padá. Nejtěžší na letovém modelu v DFM je orientace a odhad. Při manévru kvůli setrvačnosti většinou žkončíte jinde než ste chtěli. A nakonec výbuchy, hodně výbuchů.

 

Forum Feedback:

…se nekoná. Dokonce i Rob maká na DFM.

 

Most valuable post tento týden získal Octavius za Porovnání lodí ze SC k aktuálním námořním lodím.

Ve fan focusu je tento týden Bridger za Informační kanál na youtube s debatami a boot campem pro nováčky.

Host – ………:

S nikým! Všichni makaj na DFM.

 

To je pro dnešní velmi skormnou epizodu Wingman’s Highlights vše. Děkuji vám za pozornost. Tak zase příští týden u epizody 65.

  1. Autor: Shras | Přidáno: 17.4.2014, 05:32

    kerbal potesil 🙂

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum